Większość dziewcząt ze względu na piękno może wiele poświęcić, a nawet zdobyć mega wysokie ćwieki. Ale po takim zakupie stają przed problemem: jak chodzić na wysokich obcasach, a jednocześnie wyglądać zgrabnie i swobodnie?

Niektóre zalecenia

Często dziewczęta, które są przyzwyczajone do noszenia butów przy niskiej prędkości, są zmuszone odmówić zakupu pięknych, ale za wysokich butów. Jest to spowodowane strachem i niezdolnością do prawidłowego noszenia. Często zdarzają się przypadki, gdy mówią: "Nie mogę chodzić w piętach, co robić?". Potem przychodzi porada, aby pomóc przyjaciołom, książkom i Internetowi, gdzie można zebrać wiele użytecznych informacji.

Oto kilka wskazówek, jak chodzić na wysokich obcasach:

  1. Najpierw musisz kupić piękne buty na obcasach. Należy jednak pamiętać, że trzeba zacząć od niewielkiego. Dlatego optymalna wysokość obcasa wynosi 10 centymetrów. Później będzie można przejść do 15 centymetrów.
  2. Powinieneś iść prosto - od pięty do palca i nic więcej. W takim przypadku nogi powinny być całkowicie wysunięte i nie powinny być zgięte w kolanach.
  3. Na początek warto trochę chodzić po twardej podłodze bez przykrycia. Należy pamiętać, że powierzchnia nie powinna się przesuwać.
  4. Powinieneś chodzić, dopóki twoje ruchy nie staną się pewne i naturalne, a ruchy - gładkie i pełne wdzięku.
  5. Następnym krokiem będzie wejście na schody i płytki.
  6. Po wszystkich szkoleniach możesz bezpiecznie wyjść i zastosować zdobytą wiedzę.

Jeśli kiedykolwiek zwróciłeś uwagę na to, jak dziewczyny chodzą po piętach, możesz stwierdzić, że tak naprawdę nie jest to takie łatwe. Widoczna łatwość chodu i łaski pojawia się dopiero po długim czasie i po wielu godzinach treningu.

Przykład modeli eksperymentalnych

Aby w każdej sytuacji chodzić pięknie i stać wysokie obcasy Warto uczyć się od doświadczonych dziewcząt. Najlepiej oglądać wideo, jak modelować na piętach. Doskonale sobie z tym radzą i znają kilka zasad, dzięki którym ich ruchy wyglądają gładko i pięknie.

Aby chód był miękki i seksowny, konieczne jest psychiczne narysowanie linii przed sobą i umieszczenie nóg dokładnie wzdłuż niej. W takim przypadku kroki powinny być niewielkie i niezbyt pochopne.

Podczas spaceru pamiętaj o swojej postawie. Nie opuszczaj ramion i ucinania się. Pamiętaj, że najpierw przychodzi stopa, a po nim całe ciało. Podbródek powinien być nieznacznie podniesiony, nie opuszczony.

Podczas chodzenia, noga powinna być umieszczona wyraźnie i pewnie, ale nie powinieneś odeprzeć każdego kroku, tak jak w armii. Wszystko powinno być w umiarkowaniu.

Kilka wskazówek na temat łatwego uzależnienia od wysokich butów

Aby upewnić się, że twoje doświadczenie noszenia wysokich obcasów nie jest smutne, powinieneś przestrzegać kilku wskazówek:

jak dziewczyny chodzą na wysokich obcasach
  • zacznij swoją praktykę od małej pięty;
  • wybierz modele z szeroką i stabilną piętą;
  • wybieraj modele o zaokrąglonym nosku, a nie ostre.

Biorąc pod uwagę te wskazówki, upewnisz się, że przyzwyczajenie jest o wiele przyjemniejsze, łatwiejsze i bez negatywnych konsekwencji dla zdrowia.

Odpocznijmy twoim stopom

Jeśli niedawno przerzuciłeś się na wysokie obcasy, nie powinieneś przeciążać swojego ciała i nosić takich butów codziennie. Może to zaszkodzić zdrowiu i spowodować wystąpienie chorób naczyniowych lub urazów. Na początek najlepiej chodzić na spinkach nie więcej niż dwie godziny dziennie, ale stopniowo ilość ta może zostać zwiększona. Po przyjeździe do domu, należy wykonać masaż stóp i relaksującą kąpiel stóp. Jeśli pojawi się obrzęk, możesz użyć zimnej wody lub pocierać ją kostkami lodu.