Kwiaty są romantyczne, kobiece, a ten sezon również jest modny. To samo dotyczy sukien damskich. Kilka lat temu trudno było sobie wyobrazić, że nadruk, kojarzony ze złym smakiem i frywolnością - w postaci różnorodnych wielobarwnych kwiatów, niedługo znajdzie się w TOP, a bez niego żadna modna kobieta, która szanuje siebie, nie wyjdzie.


Modne sukienki z kwiatowym nadrukiem

Moda jest przemijająca, a to jest jej główna cecha - co kiedyś było dziwne, jutro może stać się popularne i tematem wyższego gustu estetycznego.

Każda modna rzecz powstaje z elementów - tkanin, kroju i koloru, które w rezultacie decydują o tym, jak modne jest coś. Na przykład, jeśli uszysz modny styl sukienki wykonanej z niemodnego materiału, to z tego nie będzie modne. Ważne jest, aby obserwować wszystkie elementy trendu, a następnie możemy powiedzieć, że jest to w 100% zgodne z aktualnymi trendami.

Wybór materiału

Wybór materiału zależy nie tylko od mody, ale także od pory roku. W chłodne dni istotne są dzianiny, głównie ciemne sukienki z jasnym nadrukiem. Ich krój jest prosty, ponieważ dzianina jest trudna do ukształtowania w marszczeniu i zrobienia zasłony.

Jedwabna sukienka z kwiatowym nadrukiem jest letnią wersją. Kwiatowe nadruki słyną z jedwabnych sukienek w japońskim stylu.

Szyfonowa sukienka z kwiatowym nadrukiem jest często luźna, z długą rozkloszowaną spódnicą, ponieważ szyfon jest pokazany w najciekawszy sposób. Na szyfonie kwiaty wyglądają na wyblakłe, a więc w większości sukienki o delikatnych pastelowych odcieniach.

Letnie sukienki z kwiatowym nadrukiem o koronkowej wyglądzie dzięki wytłaczanej fakturze. Ta opcja pasuje do szczupłych dziewcząt.

Wybór stylu

Długa sukienka z kwiatowy nadruk - ryzykowny wybór, zwłaszcza jeśli wydruk jest kontrastowy. Różnorodność kolorów wymaga zwięzłości w doborze akcesoriów i obuwia.

Dzianinowe sukienki z kwiatowym nadrukiem są głównie powleczone - noszone są z obcisłymi rajstopami i półbutami.

Krótkie sukienki z nadrukowanymi kwiatami są bardziej atrakcyjną opcją niż długa sukienka, ponieważ w tym przypadku nie ma obfitości kolorów.

Wybierz wydruk i kolor
  1. Najpopularniejszy dzisiaj jest czarna sukienka z kwiatowym nadrukiem, ponieważ tworzy niezbędny kontrast. Często używano stylu rosyjskiego malarstwa artystycznego, bogatego w zieloną, żółtą i czerwoną kolorystykę. Przedstawione piwonie, tulipany, co najmniej - róże.
  2. Biała sukienka z kwiatowym nadrukiem w stylu Gzhel - ciekawa opcja w odcieniach bieli i błękitu. Jest idealny na wiosnę i lato, a także pasuje do złotych ozdób.
  3. Sukienka z nadrukiem róży dotyczy głównie kolekcji letnich. Akwarela różowa jest zgodna z "kwitnącymi" pórami i tworzy wspaniały nastrój.
  4. Sukienka z dużym kwiatowym nadrukiem to propozycja dla tych, którzy wolą umiar. Duży odcisk nie jest tak mały, jak mały, a kilka ogromnych róż w swej wyrazistości wygrywa z przodu małych, ledwo dostrzegalnych, wielu kwiatów.
Sukienka z kwiatowym nadrukiem 1Sukienka z kwiatowym nadrukiem 2Sukienka z kwiatowym nadrukiem 3
Sukienka z kwiatowym nadrukiem 4Sukienka z kwiatowym nadrukiem 5Sukienka z kwiatowym nadrukiem 6
Sukienka z kwiatowym nadrukiem 7Sukienka z kwiatowym nadrukiem 8Sukienka z kwiatowym nadrukiem 9