Jaki jest najbardziej ulubiony rodzaj odzieży wierzchniej dziewczyny wolą nosić w zimie? Oczywiście futro! Futro to nie tylko prawdziwa damska ozdoba wszystkich czasów i ludzi, ale także piękna, ciepła i przytulna odzież, która ogrzewa nas w najsilniejszych mrozach.

Płaszcz damski z lisów

Lis arktyczny lub lis polarny jest jednym z komercyjnych gatunków zwierząt futerkowych, który jest szeroko stosowany w produkcji samic odzież wierzchnia - kurtki, futra, kamizelki. Są 2 rodzaje arktycznego lisa - biały i niebieski, które z kolei są podzielone na odcienie o różnej intensywności. W sprzedaży można znaleźć futra z naturalnych kolorów i barwionego futra.

Futro z lisów polarnych ma doskonałe cechy wyglądu - długie włosy, grube i puszyste, dzięki czemu może ozdobić każdego fashionistę, który chce nabyć to coś w jej posiadaniu. Krótkie futro z lisów najlepiej nadaje się dla wysokich szczupłych dziewcząt, ponieważ futro lisa optycznie powiększa objętość. Grube dziewczyny mogą sobie pozwolić na futro z lisów, ale w tym przypadku lepiej jest zwracać uwagę na zwięzłe i proste style, które nie są obarczone detalami i wyposażeniem, ani połączone futro wykonane z lisów polarnych i krótkowłosych futer.

Futro lisa z kapturem to jeden z najczęstszych modeli futer, ponieważ kaptur jest nie tylko piękną ozdobą szyi, ale także doskonałym nakryciem głowy. Zwłaszcza dziewczyny, które nie preferują czapek, uwielbiają ten futrzany płaszcz, bojąc się zepsuć włosy lub stylizację. Długie futro z arktycznego lisa zachowuje ciepło doskonale, a na pewno nie zamarzniesz w swojej ulubionej wieczorowej sukni.

Modne futro z lisów

Wybierając modne futro z lisów, zwracając uwagę na jakość futra, spójrz dobrze na szwy, wyciągnij futro w niepozornym miejscu i upewnij się, że produkt nie zrzuca. Futro z lisów powinno być grube, puszyste i nieprzylepne.

Jeśli odpowiednio potraktujesz wybór swojego nowego futra z arktycznego lisa, jest całkiem możliwe, że będzie mogła służyć Ci do dziesięciu sezonów. Przechowywać w specjalnym pudełku w ciemnym pokoju. Najlepiej jest umieścić w szafie, w której futro przechowywane są specjalne produkty przeciw mottom. Czyszczenie futra w domu nie jest zalecane, dlatego lepiej jest korzystać z usług czyszczenia na sucho po zimie.

Poczuj wszystkie uroki tej zimy w futrze z lisów, które z pewnością staną się twoimi ulubionymi detalami garderoby.

Futro Lisa 1Futro Lisa 2Płaszcz Fox 3
Futro z lisów 4Futro z lisów 5Futro Lisa 6
Futro Lisa 7Futro Lisa 8Futro Lisa 9