Wszyscy projektanci, styliści i krytycy mody zgadzają się, że tak zwane "rzeczy podstawowe" muszą być obecne w szafie każdej szanującej się kobiety. Mówimy o ubraniach, na podstawie których można dosłownie w kilka minut złożyć gwarantowany dobry wizerunek, idealny do różnych sytuacji życiowych. Czarna bluzka odnosi się właśnie do takich rzeczy - mając ją w swoim arsenale, zawsze możesz ubrać się na randkę lub spotkanie biznesowe.

Różnorodne modele bluzek

Obecnie istnieje wiele wariantów czarnych bluzek, które różnią się od siebie tkaninami i stylem. Najpopularniejsze na następny sezon to:

  • czarna szyfonowa bluzka;
  • czarna bluzka z gipiury;
  • czarna jedwabna bluzka.

Różnią się one od siebie teksturą i stopniem przezroczystości. Nawiasem mówiąc, pomimo tego, że przezroczyste tkaniny, takie jak jedwab i szyfon, są teraz w trendach, trzeba być bardzo ostrożnym z nimi. Na przykład, jeśli zdecydujesz się pójść do pracy w czarnej bluzce z szyfonu, wybierz czystą bieliznę. koszulka damska na cienkich spaghetti, ponieważ stanik będzie wyglądał zbyt wyzywająco.

Jeśli chodzi o style czarnych bluzek, teraz najbardziej istotne darmowe bluzki, w kształcie litery A sylwetka. Są bardzo wszechstronne. Tak więc, jeśli idziesz na spacer z przyjaciółmi, to taką bluzkę można uzupełnić masywnymi kolczykami i bransoletkami, a także dżinsami i wysokie obcasy . Jeśli jest to odmiana odzieży do biura, a następnie ubrana w bluzkę pod ołówkową spódnicą, podbijesz ją eleganckim wyglądem. Co więcej, taka bluzka może być zapinana na pasek spódnicy lub pozostawiona w marynarce, wiązana cienkim skórzanym paskiem.

Czarne damskie bluzki, przeplatane innymi kolorami, wyglądają całkiem interesująco. Na przykład bardzo modna jest teraz biało-czarna bluzka z asymetrycznymi kolorowymi przejściami i czarna bluzka w kropki. Od kilku lat wydruk ten nie stracił na aktualności i otwiera szerokie pole do eksperymentów. Pamiętaj jednak, że wybierając ubrania w kropki należy zapomnieć o innych nadrukach w jednym wyglądzie.

Czarna bluzka 1Czarna bluzka 2Czarna bluzka 3
Czarna bluzka 4Czarna bluzka 5Czarna bluzka 6
Czarna bluzka 7Czarna bluzka 8Czarna bluzka 9