Co takie wspólne ma wspólnego? Victoria Beckham , Alexa Chung i Katie Holmes? Wszyscy oni są fanami kreacji paryskiej projektantki Isabel Marant, a raczej stworzonej przez jej snickerów - modne nowoczesne buty.

Wszystko, co jest ważne, aby wiedzieć o butach od Isabel Marant

Niepowtarzalny design, wysoka jakość krawiectwa, wykorzystanie naturalnych materiałów i niewątpliwie troska o klientów - to główne składniki oszałamiającego sukcesu francuskiego projektanta, twórcy tak popularnego buta. Każdy model ma kolorową kolorystykę. Tutaj każda modna kobieta będzie mogła podnieść buty klinowe do swojego stroju, ponieważ Isabel Marant stworzyła kobiece modele, które nadają zdjęciu nie tylko odrobinę sportowego charakteru, ale także elegancji.

Jeśli chodzi o dobór ubrań do butów, sam projektant radzi nie odmawiać sobie niczego. W końcu jej kreacje mają wygodny but, z którego noga nie męczy się podczas długiego spaceru. Jest to bardzo uniwersalne obuwie, które pozwala łączyć nawet najbardziej niekompatybilne elementy garderoby.

Według Isabel Marant, trampki można z łatwością nosić ze skórzanymi spodniami, kurtkami w różnych kolorach, bluzami i bluzami olimpijskimi. Gdyby skosztować skórzanych butów na klinie, to zaleca się szukać spodni ładunkowych, koszuli w kratkę.

Takie buty z szyfonowymi sukienkami wyglądają wspaniale, szczególnie jeśli uzupełniasz je długimi koralikami i wyrafinowanymi bransoletkami.

Adidasy Isabel Maranthsneakersy isabel maranth11trampki i isabel marant12

Adidasy Isabel Marant - odróżniamy falsyfikat

Jak tylko produkt od znanych projektantów zaczyna cieszyć się niespotykanym popytem, ​​popularnością, są odważni ludzie, którzy zdecydowali się wprowadzić fałszywy produkt na rynek światowy. Do tej pory buty od Isabel Marant nauczyły się tak umiejętnie, że trudno jest znaleźć prawdziwy oryginał.

Przed zakupem tych butów należy pamiętać, że:

  • ta podeszwa ma wygląd "kolczugi";
  • po prostu zajrzyj do wnętrza butów na klinie, aby upewnić się, że jest fałszywy - na wkładce oryginalnych adidasów "Isabel Marant" nie jest pisana wielkimi literami ani w stylu korporacyjnym;
  • skóra w dotyku jest bardzo miękka, czego nie można powiedzieć o podróbce;
  • na języku butów zawsze będzie mała etykieta, co wskazuje, że jest to prawdziwe dzieło paryskiego projektanta;
  • Ponadto produkty Isabel Marant zawsze mają naturalną wełnę.
sneakers isabel arrowrant1snykers i isabel marant2snykers i isabel marant3
szable isabel arrowrant4Adidasy Isabel Marant5Adidasy Isabel Maranth
Adidasy Isabel Maranthsnykers i isabel marant8Adidasy Isabel Maranth