Skórzane buty - to niezbędny element butów na okres poza sezonem, ponieważ skóra naturalna jest znacznie lepsza niż jakiekolwiek inne materiały, aby chronić stopy przed niespodziankami pogodowymi. Nie ma potrzeby posiadania różnych par na każdy dzień, ale kilka głównych modeli warto znaleźć i kupić.

Moda i modele skórzanych butów sezonowych

  1. "Ołówek w szklance". Nazwa mówi sama za siebie - to model butów, z szeroką bootlegą. Dobrze dopasowane dziewczyny o cienkich nogawkach - dodają objętości, równoważąc ogólny wygląd stopy. Ponadto ten model jest prawdziwym zbawieniem dla tych, którzy mają duże cielęta. Najczęściej występują przy niskiej prędkości lub pięcie 2-3 cm, a ta opcja jest najbardziej praktyczna. Można je nosić jak spodnie do tankowania, legginsy, spódnice lub sukienki. Aby uzyskać ocieplenie i bardziej stylowy i oryginalny wygląd, a także wiosenne skórzane buty z szeroką butą, kup sobie kilka par getrów. Podnieś kolor, zaczynając od swojej garderoby.
  2. Buty kowbojskie . Również dobra opcja dla poza sezonem. Zazwyczaj mają one średnią długość, kilka centymetrów powyżej środka łydki. Projektanci lubią dekorować ten model haftem-zszywaniem, frędzlami, wytłoczeniami lub klamrami. Początkowo miały niską fazowaną piętę. Najlepiej pasuje do skórzanej kurtki.
  3. Młode dziewczyny mogą je nosić w lekkich, romantycznych sukienkach i szerokich spódnicach. Buty kowbojskie z wygraną łączą się z jeansami.
  4. Buty to pończochy . Reprezentuje model bardzo cienkiej, elastycznej skóry, która rozciąga się w sposób pończochy. Wysokie skórzane buty damskie, które sięgają za kolano lub sięgają nawet do połowy uda, mogą nie wyglądać jak buty, jeśli nie pozostawisz niewielkiej szczeliny między nimi a ubraniami. Ogólnie rzecz biorąc, projektanci kilka lat temu całkowicie zniwelowali buntowniczą reputację skórzanych butów, przywracając im dobre imię. Zapraszam do noszenia z szatnią do pracy i krótką spódniczką - do klubu. Oryginalne modele wyglądają jak zwierzęce wydruki - te mogą sobie pozwolić tylko na naprawdę pewne kobiety.
  5. Półbuty . Kolejny niesamowicie komfortowy model skórzanych butów damskich z okresu międzysezonowego. Są wizualnie lżejsze niż wersje o pełnej długości, więc na przykład są dobre na wiosnę, kiedy chcesz nosić coś krótszego i łatwiejszego. Pamiętaj, że jest absolutnie konieczne, aby czarne modele w połączeniu z beżowymi rajstopami wizualnie skracały nogi. Wyjście: noś je za pomocą czarnego obcisłego rajtuzu lub uzupełnij getrami.
  6. Klasyczne skórzane buty przeciwsezonowe . Ten model jest trudny do scharakteryzowania w określony sposób. Ma nogę na nogę i najczęściej zaokrągloną skarpetę. Takie skórzane buty na obcasie będą dobrym dodatkiem do codziennej "pracującej" garderoby. Ze względu na powściągliwość i neutralność można je łatwo łączyć z dowolną odzieżą. Stopień dekoracji błyskawicą, łańcuchami, klamrami, cierniami lub cyrkoniami zależy od gustu i życzeń. Skóra buty na klinie mogą wyglądać nieco ostrzej, ale są bardziej stabilne, a nogi coraz mniej się w nich zmęczą.
Opieka

Aby zdemaskować skórzane buty, posłużyły ci wiernie, wystarczy przestrzegać kilku prostych zasad w opiece nad nimi:

  1. Z czasem oczyść je z zanieczyszczeń.
  2. Osusz je w przypadku zwilżania, ale nie bliżej niż 0,5 metra od grzejnika.
  3. Po założeniu skarpet w butach warto wkładać specjalne wkłady papierowe, które były w butach przy zakupie. To pomoże im zachować kształt i nie złamie się podczas wspinaczki.
damskie buty sezonowe oryginalne skórzane1damskie buty sezonowe oryginalne skórzane2damskie buty sezonowe oryginalne skórzane3
damskie buty sezonowe oryginalne skórzane4damskie buty sezonowe oryginalne skórzane5damskie buty sezonowe oryginalne skórzane6
damskie buty sezonowe oryginalne skórzane7damskie buty sezonowe oryginalne skórzane8damskie buty sezonowe oryginalne skórzane9