Lato W walizce jest już najbardziej podstawowy - strój kąpielowy, pareo, okulary ... przestań! A co z butami? To przecież połowa udanego urlopu - jeśli tylko wyobrażasz sobie spuchnięte nogi i zgrubienia spowodowane niewygodnymi obuwie plażowe wtedy staje się natychmiast jasne, jak ważne jest, aby wybrać go poprawnie.

Jak wybrać letnie buty plażowe?

Buty plażowe dla kobiet mogą być dzisiaj różne, ale w rzeczywistości ich modele są bardzo ograniczone. Wynika to z faktu, że dla obuwia plażowego stawia się wiele wymagań: począwszy od stylu, a skończywszy na materiale i kolorze, które powinny być nie tylko piękne, ale także wygodne. Bieganie po piętach na plaży nie zadziała, a nosić buty z wieloma klamrami i biżuterią też nie jest zbyt wygodne. Dlatego główną cechą obuwia plażowego można natychmiast zidentyfikować - jest to zwięzłość.

Wybór obuwia plażowego zależy w dużej mierze od warunków naturalnych, w jakich będzie używany.

Na przykład obuwie plażowe do pływania powinno być wykonane z gumy i mieć dość gęstą podeszwę. Jeśli na brzegu są ostre skały, muszle lub stworzenia morskie z kolcami w wodzie, to oczywiście stopy muszą być chronione. Gumowe buty plażowe zazwyczaj wyglądają jak kapcie z dziurami u góry. Gumowe buty nie mogą być noszone przez długi czas z powodu uszczerbku na zdrowiu i dlatego nie są odpowiednie jako zamienniki kapci lub klapek, które są przeznaczone do długich spacerów.

W tym celu wybierz buty o gęstej podeszwie z miękkimi poduszkami. Wspaniale jest, jeśli w klapkach lub klapkach znajdują się otwory wentylacyjne, aby stopa się nie zaparowała.

Jeśli nogi są podatne na obrzęk, powinieneś wybrać model z regulowanym topem na rzepy.

Kolejnym ważnym punktem przy wyborze obuwia plażowego jest materiał. Musi być odporny na drobne uszkodzenia. Jeśli pantofle lub klapki będą wykonane z taniego materiału, szybko stracą swój wygląd.

Niektórym trudno jest wybrać, który jest lepszy - kobiece klapki lub zwykłe kapcie. Tutaj musisz wziąć pod uwagę swoje uczucia i strukturę stopy. Na przykład wygodniej będzie dla osób z wypukłymi stawami dużego palca nosić klapki, ale jednocześnie ci, którzy mają delikatną skórę między palcami, mogą znaleźć modzele ze względu na zatrzask klapek.

Dla kobiet istnieje jeszcze jeden, bardzo ważny parametr przy wyborze obuwia - piękna. Piękne buty plażowe to wspaniały wygląd, pewność siebie i dobry nastrój. Buty plażowe na platformie - opcja do przyjęcia dla tych, którzy chcą podkreślić smukłość nóg. Platforma tego buta nie jest bardzo wysoka i ma absolutnie prostą podeszwę, bez spadzistych części.

Grendene - wygodne buty plażowe

Wśród firm, które produkują obuwie plażowe, wyróżnia się Grendene. Jest to brazylijski światowy producent obuwia plażowego, który produkuje modele z polichlorku winylu. Zawiera kilka marek:

  1. Buty plażowe Rider. Główną cechą obuwia tej marki jest komfort. Twórcy przeprowadzili wiele badań w celu ustalenia, jakich butów potrzebują kobiety, mężczyźni i dzieci. Na przykład technologia Airgel pomaga rozłożyć obciążenie stopy, Airift360 i AirFlow promują cyrkulację powietrza, Airhibius usuwa wilgoć ze stopy, Airfit zapewnia stabilność stopy, dostosowując jej kształt do różnych anatomicznych cech stopy, Flexpand pozwala butowi być lekkim, wytrzymałym i elastycznym.
  2. Obuwie plażowe Ipanema. Buty tej marki powstają, jak w przypadku butów Riderów, wykorzystując wyżej wymienione technologie, ale ich różnica polega na tym, że buty z Ipanemy są również piękne. Jego dekoracja ma ogromne znaczenie, dlatego też kobiety mogą spotkać się w tych kolekcjach z większą różnorodnością.

Sahab Beach Shoes

Buty Sahab to kolejna opcja dla niezawodnych butów plażowych. Tutaj kobiety otrzymują mały wybór modeli - są to klasyczne pantofle na niskiej platformie. Górę można zamknąć za pomocą rzepów lub dwóch poprzecznych pasków.

Modne obuwie plażowe

Damskie buty plażowe mogą być nie tylko wygodne, ale i modne. Na przykład buty plażowe w stylu klina są sprzedawane pod marką Ipanema.

Dziś modne są jasne kolory, które można znaleźć w szerokim asortymencie Ipanemy: karmazynowe, terakotowe, turkusowe i liliowe pantofle z jasnym nadrukiem.

Pomimo tego, że obuwie plażowe powinno być tak proste, jak to tylko możliwe, projektanci położyli łuk na niektórych wietnamskich klapkach: ten wspaniały wystrój sprawia, że ​​jest to jasny akcent w świetle promieni słonecznych.

Wraz z tym, dziś w modnych i monochromatycznych modeli jasnych kolorach, które nie są trudne do znalezienia w każdej kolekcji obuwia plażowego.

Obuwie plażowe dla kobiet 1Obuwie plażowe dla kobiet 2Obuwie plażowe dla kobiet 3
Obuwie plażowe dla kobiet 4Buty plażowe dla kobiet 5Buty plażowe dla kobiet 6
Buty plażowe dla kobiet 7Buty plażowe dla kobiet 8Buty plażowe dla kobiet 9