Taniec orientalny jest obecnie jednym z najpopularniejszych trendów w sztuce. Niektórzy interesują się nimi profesjonalnie, podczas gdy inni okresowo tańczą dla siebie, zawsze podnosząc na duchu i wypełniając swoje życie nowymi kolorami. Ponadto tańce orientalne pozwalają na krótki czas, aby Twoja figura była niewiarygodnie piękna i napięta, a także aby pozbyć się kilku dodatkowych kilogramów.

Chociaż ten rodzaj sztuki tanecznej zawsze wygląda na jasny, oryginalny i seksowny, wciąż piękne orientalne kostiumy mają ogromne znaczenie w tym kierunku. Kupując taki produkt, każda piękna dama będzie niesamowicie uwodzicielska i atrakcyjna w oczach płci przeciwnej.

Orientalne style strojów

Wszystkie kobiece stroje orientalne składają się z kilku wymaganych elementów, które tylko nieznacznie różnią się od siebie w ciętych i dekoracyjnych elementach. Górna część tego stroju to zawsze stanik, obcisłe ciało.

Ten element kostiumu w większości przypadków jest wykonany z brokatu lub jedwabiu, ale może być wykonany z materiałów takich jak szyfon, satynowa krepa, aksamit, biflex lub organza. Stanik jest zawsze bogato zdobiony - można go posypać cyrkoniami, cekinami lub cekinami, ozdobionymi koronką lub haftem, haftowanym złotymi nitkami lub drogimi kamieniami i tak dalej.

W każdym razie górna część wschodniego stroju jest zawsze bardzo jasna, uwodzicielska i "krzycząca". W razie potrzeby w staniku można umieścić wstawki "push-up", wizualnie powiększając gruczoły sutkowe. Ponieważ podczas ruchów tanecznych kobieca pierś stanowi najbardziej uwodzicielską część ciała, stanik powinien przykuwać uwagę innych i zainteresowane poglądy przeciwnej płci.

Dolna część takiego kombinezonu składa się ze spódnicy lub spodni, które mają charakterystyczny krój. Spódnica jest zwykle wykonana z lekkich tkanin płynących, ma swobodny krój i tworzy iluzję pociągu, który powiewa za kobietą tańczącą. Jednak w niektórych modelach spódnica może mieć kształt słońca, pół słońca, ryb lub rok .

Orientalny kostium ze spodniami jest prawie zawsze wyposażony w jedwabne spodnie, które można wyposażyć w szeroki, drogi pasek lub gumkę, ozdobioną cyrkoniami, kamieniami lub cekinami. Ponadto takie spodnie mogą mieć zauważalne skaleczenia, otwierające uwodzicielskie kobiece nogi. Model ten jest stosowany w orientalnych strojach tanecznych ze znacznie mniejszym spódnicy, jednak jest to najkorzystniejszy dla tancerzy z szerokimi biodrami.

Jeszcze rzadziej na pokazy tańca brzucha i innych tańców z tego obszaru można zobaczyć kryty orientalny kostium. On reprezentuje piękna sukienka lub kombinezony, które jednak nie całkowicie pokrywają brzuch, ale pokazują uwodzicielskie części nagiego ciała kobiety.

Kolory strojów orientalnych

Kolory te sukienki może być praktycznie każdy. Częściej niż inne orientalne kostiumy w kolorze złotym są wykorzystywane w choreografii, która przenosi niesamowitą energię pochodzącą od tancerza. Tymczasem nie jest to jedyna opcja, która może sprawić, że kobieta stanie się piękna, uwodzicielska i atrakcyjna seksualnie.

Biały orientalny kostium ozdobiony żółtym lub czerwonym pasem wygląda świetnie na opalonym ciele. Jednak kobiety, które lubią orientalną choreografię, możesz wybrać inne modele - projekt takich sukienek może być bardzo różnorodny.

Orientalne stroje 1Orientalne kostiumy 2Orientalne kostiumy 3
Orientalne kostiumy 4Orientalne kostiumy 5Orientalne kostiumy 6
Orientalne kostiumy 7Orientalne stroje 8Orientalne kostiumy 9