Adidas jest znany na całym świecie Niemiecka marka . Jego popularność w produkcji modnej odzieży sportowej, obuwia i wyposażenia rozciąga się na całą Europę i zajmuje drugie miejsce na świecie.

Olimpik Adidas odnosi się do rodzaju odzieży sportowej na co dzień. Obecnie oferta Igrzysk Olimpijskich Adidas jest bardzo duża, różnią się one pod względem kroju i szczegółów, wystroju i kolorów.

Różnorodność modeli Olympics Adidas

Do szycia produktu używa się różnych materiałów: naturalnego - wełny, bawełny, stopki; syntetyczny - poliester, elasta, polar. Materiał z technologią climalite® szybko i dobrze odprowadza wilgoć z powierzchni ciała i utrzymuje wygodny mikroklimat.

Cięcie sportowej żeńskiej bluzy olimpijskiej to klasyczna sylwetka, która pasuje. W przypadku niektórych produktów do uzyskania oryginalności stosuje się obniżoną linię ramion.

Kołnierzyk jest wysoki i ma niską falistą gumkę w kształcie stojaka. Niektóre Igrzyska Olimpijskie Adidas mają zintegrowany kaptur z regulowanymi opaskami.

Z reguły suwak jest na całej długości produktu, ale dzieje się tak również na guziczkach, dolna krawędź produktu jest szeroka lub średnia, koniecznie falista i elastyczna, aby wygodnie dopasować produkt.

Rękawy są długie, o kontrastowym kolorze z elastycznymi, rowkowanymi mankietami, z reguły oferowane są proste, ale raglanowe rękawy. W niektórych produktach w rękawach znajdują się otwory na kciuki. Upewnij się, że masz dwie wygodne kieszenie: kieszenie; szczelina łatwa i zapinana na zamek; kieszenie - kangury na drobiazgi, kieszenie boczne z frędzlami.

Wystrój olimpijskich oryginałów Adidas jest bardzo zróżnicowany. Często używane części odblaskowe, które pozwolą ci bezpiecznie i aktywnie uprawiać sport nawet w ciemności. Kultowe trefoile i napis Adidas Originals znajdują się na piersi, plecach i na rękawach produktu. W celu podkreślenia konturu produktu stosuje się szyte białe paski wzdłuż rękawa.

koszula olimpijska adidas1olimpijski adidas2koszula olimpijska adidas3
koszula olimpijska adidas4koszula olimpijska adidas5koszula olimpijska adidas6
koszula olimpijska adidas7adidas8koszula olimpijska adidas9