Ostatnio takie zjawisko, jak warstwowe ubrania, staje się coraz bardziej popularne. Można to zobaczyć, patrząc na kolekcje modowe wiodących projektantów - sukienki są nakładane na spódnice, spodnie pod spódnicami i koszulki nad koszulami. Jednak, aby nie wyglądać głupio, stosowanie odzieży wielowarstwowej powinno przestrzegać określonych zasad. Oferujemy kilka wskazówek, które pomogą Ci stworzyć stylowy i harmonijny obraz.

Tworzenie obrazu

Aby stworzyć podobny obraz, potrzebujemy trochę praktyki. Oczywiście musisz zacząć od najprostszych rzeczy i niewielkiej ilości. Następnie powinieneś zdecydować o objętości warstw, ponieważ nie każda dziewczyna może pochwalić się idealnymi formami. Dlatego główna warstwa powinna składać się z cienkich tkanin. Mogą to być legginsy, body, obcisłe dżinsy lub T-shirt. A jeśli chcesz nosić sukienkę na spódnicy, a następnie nosić luźną dopasowaną spódnicę pod spodem. Ważne jest również przestrzeganie porządku rzeczy. Na przykład, nosić długie rzeczy na końcu, ale w tym przypadku istnieją wyjątki od zasad.

Wielowarstwowy styl ubioru obejmuje mieszanie materiałów, ale tutaj potrzebne jest właściwe podejście. Stroje z szyfonu i skóry, lateksu i bawełny, produkty bawełniane z wełną są dobrze połączone. Takie kombinacje nie sprawią, że twój obraz będzie cięższy. Aby uczynić ją jasną i jasną, użyj płynnych tkanin, które tworzą "ruch". Na przykład jedwab i szyfon. Jeśli chodzi o zakres kolorów, to na początek połącz monofoniczne stroje. Ale z drukuje musicie być ostrożni. Upewnij się, że zdjęcie jest na jednym elemencie.

Warstwowa odzież dla osób otyłych

Kobiety o zaokrąglonych kształtach mogą również nakładać warstwy w ubraniach, ale w tym przypadku nie należy używać więcej niż trzech warstw. Ponadto należy wziąć pod uwagę ogólnie przyjęte wskazówki dotyczące wyboru odzieży. Obejmuje to miękki schemat kolorów i wykluczenie dużych rysunków.

Nakładanie ubrań 1Nakładanie ubrań 2Nakładanie ubrań 3
Nakładanie ubrań 4Nakładanie ubrań 5Nakładanie ubrań 6
Nakładanie ubrań 7Nawarstwianie w ubraniach 8Układanie ubrań 9