Obecnie producenci oferują dziewczętom najszerszy wybór rajstop w różnych kolorach. Wszystkie rodzaje tonów, półtonów, odcieni nadają obrazowi idealny, pełny wygląd.

Kolor cienia rajstop

Wraz z ciałem czarnym, cieniowanie jest bardzo popularne - wielu łowców rajstop chce zwabić obraz, czyniąc go eleganckim. Ale są też takie panie, które wciąż pozostają w ignorancji - jaki kolor ma cień w rajstopach.

Jeśli pakiet widzisz to słowo, warto wiedzieć, że te rajstopy są ciemno-zadymione. Ten odcień trudno jest określić bardziej konkretnie, ale można go umieścić w palecie kolorów obok nasyconego brązu. Prawda, w przeciwieństwie do ciepłej czekolady, będzie miała zimniejszą szarą powłokę. Ogólnie spróbuj wymieszać brązową i szarą farbę, a otrzymasz kolor rajstopu cieniowania. Więcej gęste rajstopy mają, odpowiednio, intensywniejszy kolor, cienkie rajstopy dają szypułce nutę dobrej jędrnej opalenizny.

W co nosić rajstopy odcień koloru?

W zależności od gęstości takie rajstopy będą pasowały zarówno do garnituru biurowego, jak i do sukni koktajlowej. Ich zaletą jest to, że są smukłe ze względu na swój kolor, a ponadto odcień cienia wygląda niecodziennie, ale nie jest zbyt jasny.

Rajstopy tego koloru doskonale komponują się z sukienkami w kolorze beżowym, brązowym, czarnym, bordowym, niebieskim. W rzeczywistości są one również łatwo łączone, podobnie jak zwykłe czarne i cielesne .

Większość producentów ma rajstopy tego koloru, na przykład dobrym przykładem mogą być rajstopy Conte shade, które sprawią, że Twój łuk będzie jeszcze bardziej stylowy i atrakcyjny dla oczu innych.

kolor cienia rajstop jest co 1kolor cienia rajstop jest to, co 2kolor cienia rajstop jest co 3
kolor cienia rajstop jest co 4kolor cienia rajstop jest 5kolor cienia rajstop wynosi 6
kolor cienia rajstop jest co 7kolor cienia rajstopy to 8kolor cienia rajstop jest co 9