Rajstopy w kolorze cielistym można uważać za najpopularniejszy dodatek z ostatnich dziesięcioleci. Są w szafie każdej kobiety i nieważne ile ma lat, jaki jest jej status i jaki styl życia prowadzi.

Rajstopy mogą sprawić, że Twoje nogi będą szczuplejsze, bardziej eleganckie, a jeśli wybierzesz odpowiedni odcień, mogą być całkowicie niewidoczne. Albo wręcz przeciwnie, dzięki swojej świetności są w stanie nadać blasku i oryginalności. Dlatego modele czasami noszą rajstopy, aby ich nogi wyglądały bardziej wyraziście na zdjęciach.

Rajstopy w siateczce

Siatkowe rajstopy - To akcesorium jest przeznaczone wyłącznie dla młodych kobiet. Nie można ich nosić na co dzień, ale świetnie nadają się do wieczornych wyjść. Zakładając rajstopy w kolorze skóry pod sukienką, pamiętaj, że nie powinna być zbyt krótka i ciasna, w przeciwnym razie górna część rajstop będzie widoczna pod sukienką. Również w jego wzorze nie powinno być obecnych koronek, w przeciwnym razie twój strój będzie pozbawiony smaku. Siatka na rajstopach może być inna:

  • duży lub mały;
  • z obrazem;
  • ze strzałkami.

Ale wybierając tak rajstopy modne W siatce trzeba pamiętać, że granica między seksualnością a wulgarnością jest bardzo cienka, dlatego należy zachować ostrożność przy wyborze.

Rajstopy z matowego ciała

Do codziennych spraw idealną opcją były rajstopy z nylonu cielesnego bez połysku. Takie rajstopy są zaprojektowane tak, aby po cichu dopasować nogi lub podkreślić ich piękno. Ale jeśli chcesz je założyć, warto poznać kilka zasad, które są znane każdej Francuzce:

  1. Na rajstopach nie powinno być jednej zakładki.
  2. Uważa się, że noszenie rajstop pod butami z otwartym noskiem lub sandałami jest złe.
  3. Pożądane jest, aby ton rajstop był w pełni zgodny z odcieniem skóry, w przeciwnym razie nie będzie harmonii w twoim stroju.
  4. Cienkie rajstopy z cieniutkiego kapronu nie powinny mieć wzoru ani żadnego wzoru.
Rajstopy ciała 1Rajstopy do ciała 2Rajstopy na ciele 3
Rajstopy na ciele 4Rajstopy na ciele 5Rajstopy do ciała 6
Rajstopy do ciała 7Rajstopy do ciała 8Rajstopy do ciała 9