Klasyczne buty damskie są wygodne, ponieważ można je łatwo łączyć z różnymi stylami. W naszych szerokościach geograficznych zimna pora roku trwa przez większość roku i dlatego po prostu trzeba zadbać o wygodne, piękne i wszechstronne buty na zimę.

Najbardziej uniwersalne, oczywiście, można uznać za klasyczne modele butów, które mogą być zarówno wysokie, jak i niskie obcasy.

Zimowe buty klasyczne

Buty klasyczne wyróżniają się następującymi cechami:

  • formy lakoniczne;
  • brak dodatkowego wystroju;
  • zaokrąglony lub kwadratowy palec;
  • Szeroki obcas.

Klasyczne buty dla kobiet z niskimi obcasami:

  1. Covani. Ta marka specjalizuje się w tworzeniu stylowych butów dla Rosji, Ukrainy i Białorusi. Jeden z jasnych modeli klasycznych ma biały kolor z brązowymi paskami wzdłuż dolnej części nogi. Wykonany jest z naturalnej skóry i ma niską, stabilną piętę.
  2. Grand Gudini. Praktycznie wszystkie modele w nowej kolekcji są ustawione na szerokim niskim obcasie i mają grubą gumowaną podeszwę, która zmniejsza poślizg. Jasne kolory naturalnej skóry wprowadzają różnorodność do klasycznej kolekcji.
  3. Tamaris. Ta marka oferuje modele butów wykonanych z naturalnego futra i skóry z wysokim wałem. Niektóre modele są ozdobione dekoracyjnym zamkiem z tyłu.

Klasyczne buty damskie wysokie obcasy :

  1. Thanks4life. Marka ma dużą liczbę modeli na wysokich obcasach i platformę. Do dekoracji Thanks4life używa pasków.
  2. Dali. Czasami klin o wiele wygodniejszego obcasa, co rozumieją twórcy modeli z Dali. Buty o wysokich lub niskich klinach optycznie wydłużają nogę bez utraty stabilności.
  3. Loriblu. Ta firma oferuje klasyczne włoskie buty. Modele mają wysoką, stabilną piętę, nie zawsze dostosowaną do sztywnych wschodnioeuropejskich zim. Niemniej jednak, modele wyglądają idealnie, a ich jakość wynika z naturalnych materiałów wewnętrznych i zewnętrznych, z wyjątkiem podeszwy i obcasa.
Klasyczne buty 1Klasyczne buty 2Klasyczne buty 3
Klasyczne buty 4Obuwie do stroju 9Klasyczne buty 6
Klasyczne buty 7Buty sukienka 8Obuwie do stroju 9