Dziś wszystko jest przesiąknięte wielofunkcyjnością: telefony łączą komputery i notebooki, tenisówki są uzupełniane przez obcasy i tankietki, a ubrania są tworzone z możliwością transformacji. Kilka sezonów temu górę pomysłowości i wygody uznano za park, w którym istniała możliwość odpięcia dwóch niższych poziomów. Dziś na światowej scenie modowej wciąż jest coś stylowego: cap-tresnformer. Ta peleryna z prostym krojem pozwala nosić około dziesięciu różnych sposobów.

Jak wygląda transformator Cape?

Jego wzór jest dość prosty - jest to okrąg ze szczelinami w środku. W zależności od tego, kiedy i co się nosi, określa się materiał i średnicę peleryny. Większość z tych, które są w sprzedaży na internetowych tablicach ogłoszeń i forach, są wykonane z tkaniny średniej gęstości o składzie - wełna / poliester z grubsza na pół. Rzecz o takim stopniu ocieplenia nadaje się do łagodnej jesiennej pogody. W deszczowe lub deszczowe dni nie jest to najlepsza opcja - wełna tej jakości zwykle nie ma specjalnego traktowania hydrofobowego, a swobodny krój pozostawia dostęp do silnego wiatru.

Jak nosić transformator Cape?

  1. Jak kamizelka, po uprzednim złożeniu kołnierza i założeniu kołnierzyka
  2. Niczym pelerynka bez rękawów, pozostawiając ją w formie obroży, a na głowie ma kołnierz w rodzaju kaptura.
  3. Jeśli tkanina jest cienka, to cep-transformator można złożyć 4 razy, tak aby nie było widać szczelin i rzucać go jak szalik lub stułę.
  4. Jak sweter, rozpinający kołnierz jak domek i podnoszący tort z pasem. Wybierz szerokość pasa w zależności od rodzaju figury.
  5. Jak pelerynę. Ta metoda jest najciekawsza. Przylądek składa się na pół, tak aby szczeliny pokrywały się ze sobą. Następnie zakłada na głowę, a krawędzie są zapinane razem z broszką. Tak więc przylądek zmienia się w pozory stylowego ponczo .

Co możesz nosić z transformatorem Cape?

W zasadzie taka peleryna jest raczej uniwersalną rzeczą. Można go nosić z jeansami lub sukienkami, spódnicą midi lub maxi, kobiecą opaską i wieloma innymi. Dokonując zakupu lub zamawiając, przeanalizuj swoją garderobę. Jeśli wolisz spodnie, lepiej wybrać krótszy model, czyli o mniejszej średnicy. Jeśli z sukienkami i spódnicami - dłużej.

Trudno jest nazwać czapkę z masztem-heV, ale na półsezonie jest to dość wygodne i praktyczne, co jest jednym z podstawowych elementów garderoby.

Cape transformer1Cape transformer2Cape transformer3
cape transformer4Cape transformer5Cape transformer6
Cape transformer7Cape transformer8Cape transformer9