Marka Pepe Jeans jest znana w wielu krajach na całym świecie. Szczególnie szeroko rozpowszechnione są produkty tej marki wśród młodych ludzi. Ale rzeczy produkowane przez firmę są tak różnorodne i oryginalne, że ani absolutnie młode kobiety mody, ani dojrzałe lwice zakupowe nie opuszczają sklepu bez zakupów.

Historia pojawienia się marki odzieży Pepe Jeans

Marka pojawiła się w Londynie około 50 lat temu. W latach 70. XX wieku odzież z tą etykietą odzwierciedlała stylowy duch młodości.

Założyciel firmy denim, Nitin Shah, wybrał ten "dżinsowy kierunek" nie przez przypadek - wcześniej przez kilka lat pracował jako agent sprzedaży w produkcji dżinsów i sprzedawał swoje produkty.

Ten rok nie był na próżno dla Nitin. Nauczył się rozumieć materiał, poznał tajniki szycia dżinsów i dbał o nie. Ponadto zdobył nieocenione doświadczenie w marketingu towarów. Po opanowaniu tej wiedzy Nitin Shah zorganizował i kierował firmą rodzinną, zabierając swoich braci do swojej firmy. Sukces nie trwał długo, dzięki temu, że świeżo upieczony biznesmen przemyślał to, do tego stopnia, że ​​wybrał publiczność, która stała się nieformalnym otoczeniem Londynu, a miejscem sprzedaży - rynek Portobello, gdzie publiczność bardzo lubiła ubierać się.

Pomimo dobrego popytu, dopiero po ponad 10 latach firma przekroczyła granice Wielkiej Brytanii, a niemieckie i amerykańskie kobiety mogły przymierzyć Pepe Jeans do swoich dżinsów.

Asortyment firmy

Wzmocniona w świecie dżinsów, Nitin Shah zdecydowała się rozszerzyć linię produktów. Dziś w asortymencie firmy Pepe Jeans obuwie, kurtki, sukienki, nietuzinkowe i stylowe dodatki. Te rzeczy spodoba się znacznej liczbie kobiet, w tym:

  • dla tych, którzy cenią sobie komfort, wyjątkowość i jasny, ale nie chwytliwy design;
  • ci, którzy są zakochani w swojej młodości i nie zamierzają się z nią rozstać;
  • ci, którzy wolą styl casual , ale nie przejmuj się, że mówisz o ich wyjątkowości;
  • Tych, którzy chcą wyglądać na nieco ekscentrycznych, ale nie wulgarnych.

Dziś Pepe Jeans to nie tylko dżins, ale wszystko, co się z nim wiąże - puchowe kurtki , dzianiny, nawet skórzane kurtki Pepe Jeans stały się powszechne na półkach sklepowych.

Wiele celebrytów wybiera tę markę, na przykład N. Vodyanova, L. Casta, K. Moss, E. Kutcher. Być może powinieneś wziąć przykład od pani, która dużo wie o modzie, zwłaszcza, że ​​Pepe ma obecnie placówki w naszym kraju.

Nowa kolekcja Pepe Jeans

Dwa razy w roku firma podoba swoim fanom świeże pomysły zawarte w ubraniach. Oczywiście, główna linia, pomimo wszechstronnej polityki firmy, jest nadal dżinsowa. Najnowsza kolekcja zwraca również uwagę kobiet o wysokiej jakości, wygodnych, pięknych jeansach. Produkowane w Anglii wyróżniają się nie tylko prawdziwą angielską jakością, ale również atrakcyjnym wzornictwem.

Szczególną uwagę należy zwrócić na dżinsy z etykietą Patricia Pepe. Włoski kierunek tworzy piękne rzeczy dla odnoszących sukcesy i młodych kobiet. Patricia Pepe to połączenie szyku i wyrafinowania, jest udaną próbą wyrażenia kobiecości i zmysłowości.

Zdecydowanie nie będziesz żałować tego przejęcia i będziesz nosić to z wielką przyjemnością, ponieważ dżinsy idealnie siedzą na sylwetce, różnią się sadzeniem i kolorem. Przy okazji, dzięki dodatkowi niewielkiej ilości syntetyków, są one szczególnie odpowiednie dla dziewcząt o nieidealnej sylwetce.

Oprócz jeansów nowa kolekcja oferuje również inne dobre, wyraziste, fajne rzeczy, które doceni cię, twoje środowisko, które może ozdobić obraz, odróżnić od tłumu, dać poczucie pewności siebie i swojej wyjątkowości.

dżinsy pepe 1Pepe jeans 2dżinsy pepe 3
dżinsy pepe 4dżinsy pepe 5dżinsy pepe 6
dżinsy pepe 7dżinsy pepe 8dżinsy pepe 9