Niezależnie od tego, które odcienie są śpiewane do klasycznych kolorów, jeśli chodzi o kolor odzieży wierzchniej, czasami wystarczy wyjść poza to, co jest ogólnie akceptowane, aby wyróżnić się z czarnych i szarych sylwetek i sprawić, że dni będą nieco jaśniejsze i cieplejsze. Prawidłową decyzją w tym odważnym akcie będzie żółty płaszcz!

Damskie żółte płaszcze

Promienny kolor słońca w szafie jest niestandardowy i chwytliwy, może podnieść nastrój dla siebie i innych. Ten kolor już dawno przestał być pretensjonalny i wyzywający, zdobył prawo do obecności w szafie biznesowej i był poważny. Dawno minęły czasy, kiedy dopuszczalne kolory odzieży wierzchniej były tylko czarne, szare, ciemnoniebieskie i beżowe. Możesz pomalować tę garderobę w najrozmaitszych odcieniach, ale żółty płaszcz nie zacznie odkurzać szafki i będzie uzupełniał obraz jako kobieta biznesu i uczniowie.

płaszcz koloru żółtego

Żółty płaszcz z dzianiny

Odzież z dzianiny jest hitem tego sezonu, którego nie można zignorować. Jest to opcja dla dziewcząt, które chcą stworzyć oryginalny żółty płaszcz. Stylowe ubrania uważane są za duże dzianiny. Ponieważ jest duży, lepiej wybrać:

  • obcisłe spodnie;
  • dopasowana sukienka.

Zyskowna to wszystko będzie wyglądać z butami lub buty na spinkę. Tylko w tym przypadku element objętości stroju nie sprawi, że figura będzie bardziej masywna, ale będzie to korzystnie podkreślać.

Płaszcz z dzianiny jest bardziej odpowiedni do codziennych wycieczek, ale nie do ważnych wydarzeń. Wygląda to prosto, łatwo i dyskretnie, ale nie udaje, że uzupełnia surowy wygląd, nawet w połączeniu z biała bluzka i ołówkowa spódnica. Eleganckim dodatkiem będzie mała torba lub sprzęgło, które nie obciąży obrazu dodatkowymi wymiarami.

żółty płaszcz z dzianiny

Krótki żółty płaszcz

Krótki płaszcz - klasyczny, znany od szczytu popularności Coco Chanel. Wygląda to zarówno na spacer po parku, jak i na spotkanie z prezydentem. Dziewczyna w żółtym płaszczu kojarzy się z zabawą i kokieterią, ale skrócony styl nie odbierze jej kobiecości i wyrafinowania. Buty lub buty pasują tak dobrze, jak to możliwe, ale dzięki wskazówkom tutaj możesz bezpiecznie eksperymentować. Szerokie spodnie i wspaniałe spódnice zostaną pozostawione ekstrawaganckim kobietom, a stylowa kobieta uzupełni twarz luźnymi obcisłymi spodniami lub powściągliwą sukienką i ciemnymi rajstopami.

krótki żółty płaszcz

Długi żółty płaszcz

Wybór wybitnych projektantów mody w tym sezonie to długi żółty płaszcz. Ten odważny obiekt garderoby łączy się z różnymi rzeczami i wygląda elegancko i oryginalnie. Jest ubrany w czarne spodnie i torebki, ale tutaj możesz eksperymentować z odcieniami. Żółty płaszcz zimowy będzie korzystnie łączony z czerwonymi elementami. Ten styl może stać się próbką wykwintnego smaku, ponieważ korzystne będzie połączenie kilku trendów. Dwa jasne kolory - to maksimum do pozostania zauważonym, ale nie prowokujące. Zielony i niebieski są bardziej odpowiednie na jesień lub wiosnę.

długi żółty płaszcz

Z czym nosić żółty płaszcz?

Przychodzą takie chwile, kiedy możesz nosić strój, który chcesz i połączyć w dowolny sposób. Indywidualność jest wysoko ceniona w naszych czasach i każdy odważny strój zostanie doceniony, nawet jeśli przeczy prawom mody. Ale jeśli chcesz wyglądać nie krzykliwie, ale stylowo i wytwornie, warto pamiętać o zasadach łączenia przedmiotów garderoby, które pozostają w wygranej w dowolnym czasie i miejscu. Wymagana jest niewielka wiedza podstawowa, aby zrozumieć, jak i z czym łączyć żółty płaszcz.

Dodaj pikantne do klasyki klasy "low-key", ułatwi połączenie czerni i żółci. Czarny to uniwersalny kolor, który jest używany w dowolnej formie. Mała czarna torebka i czarne spodnie będą wyglądać bezpiecznie z jasną podstawą. Jeśli dodasz do obrazu białą bluzkę i schludne czarne buty, łatwo stanie się ona biznesem, a pojawienie się na konferencji lub spotkaniu z partnerami biznesowymi stanie się niezapomniane i jednorazowe dla twojej osoby.

dziewczyna w żółtym płaszczu

Kolor słońca rozjaśni każdy codzienny strój, jeśli dodasz odpowiednie składniki. Lekkie dżinsy i nisko-klawiszowe botki będą oryginalnym dodatkiem do filmu lub wystawy. Ważne jest, aby pamiętać, że kolor odgrywa taką samą ważną rolę jak objętość. Nie zakładaj puszystej sukienki pod szeroką, bezkształtną szatą. W takim przypadku kolor dodatkowo pogorszy sytuację i optycznie zepsuje zarówno wygląd stroju, jak i figurę.

Szalik z żółtym płaszczem

Szalik to specjalny dodatek, który może lekko ożywić obraz lub stać się kluczową postacią. Szalik nadaje ton i nastrój odzieży wierzchniej. Kolor i objętość pozwalają bezpiecznie eksperymentować, ale zawsze pamiętaj, jaki cel będzie mieć to akcesorium. Jeśli chcesz uzupełnić obraz o kilka dyskretnych szczegółów, szalik do żółtej kurtki w klasycznych kolorach idealnie pasuje:

  • czarny;
  • szary;
  • biały;
  • beżowy.

W jej tonie powinna również podnieść torebkę.

Jeśli odzież wierzchnia nie jest wyjątkowym elementem obrazu, możesz ją uzupełnić dużym szalikiem, który będzie wisiał pod pasem. Wprowadzi kolory w życie już kolorowej starej rzeczy, jeśli jest już nudne. Jeśli chodzi o inne kolory, jest miejsce na oryginalność. Styl, nastrój, praktyczność - to od Ciebie zależy, jaki szalik będzie pasował do żółtej kurtki.

jaki szal będzie pasował do żółtej szaty

Kapelusz na żółty płaszcz

Kapelusze są dostępne we wszystkich odcieniach, rozmiarach i kształtach. Warto zwrócić uwagę na to, jakie czapki pasują do rodzaju twarzy. Co druga dziewczyna nigdy nie myślała o tym i na próżno. Czapka ma tę właściwość, że twarz staje się wizualnie mniejsza lub większa, podkreślając indywidualność rysy twarzy . Popularnym wyborem wśród czapek jest kapelusz. Wygląda uroczo i kobieco, a dziewczyna urzeka urokiem.

Dobrze w tym przypadku jest niebieski. Cień lepiej wybrać w odcieniu odzieży wierzchniej: jasno żółty płaszcz będzie dobrze wyglądał z jasnym niebieskim kapeluszem, a matowy kolor musztardy jest połączony z przyciemnionym ciemnoniebieskim. Poniższe odcienie będą wyglądać nie mniej interesująco: czerwony, zielony, szary itp. Jeśli chodzi o teksturę, tylko w rzadkich przypadkach można zharmonizować akcesoria dzianinowe i odzież z dzianiny. Lepiej wybrać różne materiały dla każdego elementu stylu. Nie bój się eksperymentować z jasnymi kolorami, jeśli wiesz, jak prawidłowo je połączyć!

nasadka na żółty płaszcz