Dżinsy od dawna są podstawową koniecznością dla kobiet aktywnych i aktywnych, które chcą pozostać w trendach. Najbardziej uniwersalne są proste granatowe jeansy Sraight.

Jednak takiej monotonii udało się dość zirytować wielu ludzi, a projektanci zaczęli prezentować nowe modele i kolory spodni, wśród których wyróżniały się lekkie dżinsy. Odcień dżinsów może różnić się od jasnoniebieskiego do białego.

Tradycyjnie uważa się, że lekkie spodnie są pełne i dodają dodatkowe centymetry. I to prawda. Ściśle przylegający styl, rozjaśnione obszary, boczne kieszenie, a nawet małe elementy stylistyczne - wszystko to dodaje objętości i podkreśla nieidealną sylwetkę. W takim przypadku lepiej jest odwołać się do lakonicznych modeli ciemnych wersji prostej lub rozszerzonej.

Pomimo tego, że odzież ta jest uważana za letni element garderoby, wiele osób zastanawia się, czy lekkie dżinsy noszone są w zimie. Odpowiedź jest prosta: noszą ją. Właściwie dobrana szafa, lekka odzież wierzchnia i odpowiednie obuwie będą doskonałą pomocą dla jasnoniebieskich jeansów.

Co ubrać na blondynkę dżinsy damskie ?

To dobrze pasuje do wielu rzeczy damskiej garderoby, a mianowicie:

  • z jasnymi koszulami i bluzkami;
  • kolorowe swetry;
  • sportowe kengurushkami i bluzy;
  • Tuniki i bardzo długie t-shirty.

Wybierając obcisłe, lekkie jeansy, możesz wypróbować eksperymenty ze stylem i kolorami. Jasne akcesoria (paski, sprzęgła, biżuteria) i buty, o których marzyliście od dawna, ale nie mieliście odwagi ze względu na nasycony kolor, byłyby tutaj odpowiednie. Jasnozielone sandały, żółte buty, kolorowe chodaki - wszystko to pasuje do jasnych spodni.

Jeśli zdecydujesz się pokazać indywidualność i kupisz kolorowe spodnie, połącz je ze szczytem o podobnym odcieniu. Światło brązowe dżinsy połącz z beżowym lub brązowym topem, delikatnie różowe spodnie z białe bluzki i T-shirty fuksja.

Lekkie jeansy 1Lekkie dżinsy 2Lekkie dżinsy 3
Lekkie dżinsy 4Lekkie dżinsy 5Lekkie dżinsy 6
Dżinsy blond 7Lekkie dżinsy 8Lekkie jeansy 9