Plaża to miejsce, w którym bez problemu można się poddać krytyce. Trudno tu jednak wyróżnić się, ponieważ większość dziewcząt nosi jasne kostiumy kąpielowe, które uderzają paletą kolorów i różnymi nadrukami. Jedynym wyjściem jest założenie czegoś bardzo zamkniętego lub wręcz super otwartego. Zamknięte stroje kąpielowe przyciągają nieliczne osoby, ale seksowne mini i mikro stroje kąpielowe gwarantują, że będą powodem podziwu i podziwu. Zwróć uwagę, że miniaturowe modele wyglądają dobrze tylko na smukłych i stonowanych dziewczynkach, które oglądają swoją sylwetkę i uprawiają sport. W pełni mini stroje kąpielowe będzie całkowitą porażką, jak również odsłoni te części ciała, które mogą być ukryte pod modelami akordowymi.

Wybór super mini strojów kąpielowych

Zacznijmy od tego, zdecydujmy, w jakich przypadkach można nosić szczere modele strojów kąpielowych. Dzięki cienkim ramiączkom i małym miseczkom strój kąpielowy typu mini-bikini zapewnia piękną, równomierną opaleniznę, o której marzy wiele dziewczyn. Noś go, jeśli zdecydujesz się opalać lub kąpać w basenie. Jeśli Twoje plany będą aktywne (siatkówka, nurkowanie), lepiej wybrać klasyczny model z pełnym kubkiem i majtkami hipster.

Na imprezę na plaży, mini-stringi w strojach kąpielowych również nie powinny się nosić, ponieważ w tym wydaniu będą wyglądać zbyt wyzywająco. Lepiej wybierz interesujące monokini lub model ze spódnicą.

I wreszcie strój kąpielowy z mini spodenkami lub stringami nadaje się na niezapomniane wakacje z ukochaną osobą. Twój seksualny obraz z pewnością obudzi w nim najskrytsze pragnienia.

Lineup

Jakie mini stroje kąpielowe są prezentowane w asortymencie sklepów? Tutaj możesz wybrać kilka zestawów:

  1. Stroje kąpielowe z mini spodenkami. Jeśli struny wydają ci się zbyt szczere, model z szortami stanie się bardziej odpowiedni. Majteczki mają niski stan i pięknie otulają pośladki, podkreślając ich napięty kształt.
  2. Brazylijskie bikini. Bardzo otwarty model spodenek na krawatach w połączeniu z wąskim biustonoszem. Tylko najodważniejsze i ekstrawaganckie dziewczyny ośmielają się nosić taki zestaw.
  3. Monokini . Jest to gładki model z głębokimi nacięciami po bokach lub z ozdobnym paskiem łączącym spodnie i biustonosz. Strój kąpielowy wygląda mniej prowokacyjnie, a jednocześnie pozostaje bardzo interesujący i modny.
Mini stroje kąpielowe 1Mini stroje kąpielowe 2Mini stroje kąpielowe 3
Mini stroje kąpielowe 4Mini stroje kąpielowe 5Mini stroje kąpielowe 6
Mini stroje kąpielowe 7Mini stroje kąpielowe 8Mini stroje kąpielowe 9