Mikro-spódnica to dość kontrowersyjny element kobiecej garderoby. Wiele dziewcząt wierzy, nie bez powodu, że takie rzeczy nie należą do garderoby po drodze, inne potrafiły oswoić ten kapryśny styl.

Spódnica mini-mini

Różne źródła mówią o różnych długościach mikro-spódnic. Ale wszyscy zgadzają się, że nie może być mniej niż 13 cm (krótsze wersje mieszczą się w definicji "pasa"), ale z maksymalnymi wskaźnikami, nie wszystko jest takie proste. Niektóre ograniczają swoje 20 cm, inni uważają, że mini-spódnice mają do 30 cm długości, w każdym razie, jeśli twoja wersja ma mniej niż 20 cm, najprawdopodobniej pokazuje pośladkową fałdę.

Najczęściej można znaleźć erotyczne mikro-spódnice, nie przeznaczone do noszenia poza sypialnią. Mają one na celu zademonstrowanie wszystkich uroku postaci kobiecej, a zatem nie powinny być zbyt długie. Najpopularniejsze są dwie wersje takich spódnic: bujne, wykonane z wielowarstwowych tiul i proste, zwykle szyte z dzianiny lub specjalnej elastycznej tkaniny. Zazwyczaj te spódnice pochodzą z najwyższej jakości, dzięki czemu można stworzyć kompletny obraz.

Ale mikro-mini spódnice do noszenia na zewnątrz mieszkania są bardziej zróżnicowane. Mogą być wykonane z różnych rodzajów tkanin, a także mieć dowolny styl: od prostych do tulipanów i spódnic z plisami.

Co ubrać w mikro spódnicę?

Prowokująca długość tej rzeczy sprawia, że ​​prawie niemożliwe jest noszenie na ulicy. Jedyny odpowiedni zestaw: mikro-spódnica, noszona na kostiumie kąpielowym na plaży, kiedy chcesz iść do najbliższej kawiarni na przekąskę lub coś fajnego. We wszystkich innych przypadkach, mikro-spódnica musi być połączona z jeszcze jedną dolną rzeczą i dość gęsta.

Najczęściej w tej roli są legginsy, które jednocześnie zwracają uwagę na spódnicę, jej krój i kolor, a także długość i ukrywają wszystko, co wykracza poza granice przyzwoitości. Zamiast legginsów można również używać bardzo ciasnych, czarnych rajstop bez wzoru z pojedynczym szwem z przodu iz tyłu oraz bez specjalnej wkładki uszczelniającej.

Czasami nosi się mini-spódniczkę ze spodniami lub dżinsami. Istnieją dwie najbardziej istotne opcje: albo wybierz najbardziej dyskretny wzór i kolor modelu spodni, skupiając się na jasnej spódnicy, albo kup spódnicę i spodnie z tego samego materiału i nosić je jako jeden zestaw.

mikro spódnica 1mikro spódnica 2mikro spódnica 3
mikro spódnica 4mikro spódnica 5mikro spódnica 6
mikro spódnica 7mikro spódnica 8mikro spódnica 9