Wielu rodziców prędzej czy później będzie musiało zmierzyć się z zakupem butów dla ich dojrzewającego dziecka. Ci, którzy mają małą, dorastającą w rodzinie fashionistkę, są najtrudniejsi, ponieważ w wieku 12-15 lat jej własny smak zaczyna się kształtować i pojawia się poczucie stylu. Jak wybrać dziecięce buty dla dziewczyn i jednocześnie zaspokoić gusta swojej córki i rodziców? O tym poniżej.

Główne kryteria

Obuwie młodzieżowe powinno mieć następujące właściwości:

  • nie powinny przeszkadzać w tworzeniu stopy dziecka;
  • w dziobie buta nie powinien szczypać kciuka;
  • lepiej wybrać modele miękkich materiałów - tekstylia, garbowaną skórę;
  • zaleca się, aby zestaw zawierał przepuszczalną dla powietrza miękką lateksową wkładkę;
  • Podeszwa musi mieć właściwości amortyzujące.

Jeśli chodzi o wygląd i kolory, możesz powierzyć ten wybór nastolatkowi. Nie próbuj narzucić mu klasyczny styl i pozwól mi wybrać dowolny model, który Ci się podoba. Mogą to być lekkie sandały na rzepy lub stylowe buty na niskiej stabilnej pięcie lub platformie.

Producenci butów dla nastolatków

Wiele nowoczesnych marek specjalizuje się w szyciu nastoletnich ubrań i butów. Wysoka jakość odróżnia europejskie obuwie dziecięce od marek Richter, Ricosta, Viking, KAVAT, Super fit, Ciao Bimbi, Ecco i Olang. Do aktywnego zimowego wypoczynku najlepiej wybrać nastoletnie buty amerykańskiej marki Columbia. Projektanci tej marki koncentrują się na wysokiej jakości izolacji i naturalnych materiałach. Najpopularniejszymi produktami marki Columbia są młodzieżowe sandały, zimowe buty i botki.

Jeśli szukasz pary ślicznych butów lub otwartych sandałów, lepiej skontaktować się z włoskimi producentami butów. Buty młodzieżowe z Włoch mają oryginalny design i modną paletę kolorów.

Nastoletnie buty 1Nastoletnie buty 2Nastoletnie buty 3
Nastoletnie buty 4Nastoletnie buty 5Nastoletnie buty 6
Nastoletnie buty 7Nastoletnie buty 8Nastoletnie buty 9