W ubiegłym stuleciu nie można było sobie wyobrazić kobiety w otwartym stroju kąpielowym. Był okres, kiedy funkcjonariusze organów ścigania dokonywali pomiarów kobiecego kostiumu kąpielowego na plaży, a jeśli nagle okazało się, że jest on krótszy niż to konieczne, pani została ukarana grzywną. A teraz, po stu latach, możemy zaobserwować tak szczere sukienki plażowe i mikro kostiumy kąpielowe, że niektórzy ludzie potrzebują czasu, aby przyzwyczaić się do takiego spektaklu.

Kąpiel mini mini - ekstremalna czy nie?

Z roku na rok projektanci tworzą nowe kolekcje mody plażowej, prezentując nowinkom piękną połowę ludzkości. W dążeniu do doskonałej brązowej opalenizny kobiety są gotowe, aby coraz bardziej rozebrać swoje ciało. Od ubiegłego sezonu modne są stroje kąpielowe z mikro bikini. Są to tradycyjne bikini, ale z dużo mniejszą ilością materiału. Z reguły są to dwa kawałki trójkątnego kształtu w górnej części i jeden w obszarze topienia. Ze względu na to, że ledwo pokrywają te części ciała, które powinny być ukryte przed wścibskimi oczami, nie każda kobieta będzie nosić taki strój.

Te stroje kąpielowe są tworzone nie tylko po to, by uzyskać równomierną opaleniznę, ale także aby przyciągać uwagę innych, w szczególności płci przeciwnej. Oczywiście należy to zrozumieć i wziąć pod uwagę. Mikro bikini jest idealne dla zrelaksowanych i pewnych siebie kobiet piękna figura i zadbane ciało. Aby nie wyglądać wulgarnie i wulgarnie, wybierz najbardziej kobiece i zgrabne modele, które nie będą przypominały ubrań do gier fabularnych. A potem mini-mikro kostium kąpielowy podkreśli Twoją figurę w najlepszy możliwy sposób i pozwoli ci cieszyć się dyskretną uwagą intrygujących mężczyzn i zazdrosnych kobiet.

Przezroczyste mikro stroje kąpielowe na pierwszy rzut oka mogą wydawać się zbyt ekstremalne, ale często są szyte z siatki, która wciąż jest w stanie pokryć intymne części ciała. W dowolnym kolorze takie bikini będzie wyglądać luksusowo i fascynująco. W tym przypadku materiał przenosi promieniowanie ultrafioletowe słońca, co pozwala uzyskać równomierną opaleniznę.

Ale to nie jest limit! Dla miłośników specjalnych doznań w gamie modeli szczupłych strojów kąpielowych oferowane były super mikro kostiumy kąpielowe, które są bardziej jak cienkie paski niż ubrania. Wyglądają bardziej prowokacyjnie niż inne. Kupując te stroje kąpielowe należy pamiętać, że nie są one przeznaczone do zajęć na świeżym powietrzu. Są dobrzy w opalaniu i czasami nurkują w wodzie.

Niektóre gwiazdy niestrudzenie starają się zaskoczyć swoich fanów, publikując swoje zdjęcia w sieciach społecznościowych, aby wszyscy mogli je zobaczyć. Nie tak dawno temu Anastasia Volochkova w kostiumie kąpielowym spowodowała falę emocji wśród subskrybentów. Wielu czytelników negatywnie skomentowało ten post, uznając to zdjęcie za wulgarne i wulgarne.

Micro strój kąpielowy1Micro strój kąpielowy2Micro strój kąpielowy3
Micro strój kąpielowy4Micro strój kąpielowy5Micro Swimwear6
Micro strój kąpielowy7Mikro stroje kąpielowe8Micro strój kąpielowy9