Jeśli chcesz pokazać swoją wiedzę na temat trendów w modzie i dobrego smaku, dodaj kurtkę "pilotową" do swojej garderoby. To ona stała się jednym z głównych trendów ostatnich pokazów mody i przez długi czas będzie zajmować czołową pozycję na podium.

Pilot skórzanej kurtki damskiej - obowiązkowy sezon

Ten styl można nazwać zarówno surowym, jak i przytulnym, stylowym i praktycznym. Kilka wskazówek dotyczących wyboru pomoże Ci wyglądać naprawdę stylowo i nowocześnie:

  • Czarni "piloci" są szczególnie popularni, ale czerwony, szary, śliwkowy kolor kurtki również ma swoje miejsce, a na dodatek "armijne" barwy wysuwają się na pierwszy plan;
  • kurtka "pilotowa" wykonana ze skóry bawolej jednoznacznie odróżni cię od tłumu i przekształci ją z nieśmiałej nieśmiałej dziewczyny w łowczynię i uwodziciela serc silnej połowy ludzkości;
  • Dziś najważniejszą ozdobą odzieży wierzchniej jest futro - skórzana skóra "pilotowa" z królika, sable, szopa i futra norek pomoże stworzyć kobiecy, efektowny wizerunek;
  • nity, zamki błyskawiczne, frędzle, hafty - to szczegóły, na które projektanci zwracają szczególną uwagę;
  • Model ten może być noszony nie tylko przez młode damy, kierowców, ale także przez szanowane panie, które są przyzwyczajone do luksusu, na przykład mogą zaskoczyć swoich kolegów lub potencjalnych rywali skróconym rękawem.

Co mogę nosić ze skórzaną kurtką pilota?

Wybór ubrań, z którymi można nosić skórzane kurtki, takie jak "pilot", jest bardzo duży:

  1. Doskonały łuk biurowy okaże się, jeśli nosisz go w klasycznej czarnej, szarej lub niebieskie spodnie i lekka koszula.
  2. W połączeniu z krótką obcisłą sukienką, butami, kurtka stanie się świetnym strojem na randkę, na wycieczkę do kawiarni, nocny klub. Przy okazji możesz poeksperymentować z zasznurowanymi butami, aby stworzyć bardziej seksowny, zrelaksowany strój.
  3. Na smukłych dziewczynach kurtka pilotowa będzie wyglądać idealnie z legginsami i bezpłatnym krótkim swetrem lub swetrem.
  4. Zimowa skórzana kurtka "pilot" może również być jasnym akcentem na zdjęciu. Nawet mając na sobie dżinsy i buty na platformie, nie zapominaj o takich drobiazgach jak stylowe rękawiczki, szalik i czapka i ciesz się atrakcyjnością i komfortem.

"Pilot" zasłużenie zyskał uznanie - kurtka zaspokaja gusta luksusowych dam i rowerzystek. Który model Ci się podoba - zdecyduj sam i wybierz super-modną i oryginalną kurtkę pilota.

pilot skórzanej kurtki 1pilot skórzanej kurtki 2pilot skórzanej kurtki 3
pilot skórzany kurtka 4pilot skórzanej kurtki 5pilot skórzanej kurtki 6
pilot skórzanej kurtki 7pilot skórzanej kurtki 8pilot skórzanej kurtki 9