Kurtka skórzana jest uważana za jedną z najbardziej praktycznych, wszechstronnych i funkcjonalnych rzeczy w damskiej garderobie. Takie ubrania są bardzo popularne również ze względu na nietypowy materiał i stylowy design. Nawiasem mówiąc, ostatnie kryterium jest reprezentowane przez dużą różnorodność oryginalnych i pięknych stylów. Jedną z najważniejszych decyzji przy wyborze skórzanej kurtki był dziś model bomb.

Skórzana damska kurtka bomberowa o standardowym kroju, obejmująca talię. Specyfiką takich modeli jest dzianina elastyczna przy krawędzi na pasku i tych samych rękawach. To dzięki tym szczegółom kurtka jest bardzo praktyczna i wygodna w noszeniu. W nowoczesnym stylu istnieje wiele odmian konstrukcji bombowców skórzanych. Główną różnicą jest taśma, którą często zastępuje się zamiast dzianej wkładki na pasku. Ponadto, takie modele mogą być tak cienkie, dopasowane i swobodnie dopasowane lub w modnym stylu ponadwymiarowym.

Skórzana kurtka bomber jest również znana jako pilot. Wynika to z historii pochodzenia tego stylu, która pochodzi sprzed ponad siedmiu dekad. Po raz pierwszy stylowy model został wprowadzony w Ameryce jako szafa dla pilotów wojskowych. Później, jak to często bywa, męski styl stał się kobietą.

skórzana kurtka bomber kurtka 1kurtka bomber skórzana kurtka 2kurtka bomber skórzana kurtka 3
kurtka bomber skórzana kurtka 4kurtka bomber skórzana kurtka 5kurtka bomber z kurtki skórzanej 6

Z czym nosić skórzaną kurtkę - bombę?

Pomimo swojej wszechstronności i jeszcze bardziej przynależącej do stylu mężczyzny, skórzana kurtka-bomba wygląda stylowo z kobiecą i wyrafinowaną garderobą. Modne połączenie z praktyczną odzieżą wierzchnią to satynowa lub jedwabna spódnica w podłodze, ściśle wąska i prosta midi z wełny, tweedu, bawełny, dzianiny i krótkiego dopasowanego mini. Skórzana kurtka bomber wygląda świetnie z wygodnymi dżinsami włożone w wysokie buty lub z przypadkowymi sneakersami. Ale nie zapominaj również, że wyroby ze skóry najlepiej ze sobą łączyć. Dlatego w zestawie ze spodniami skórzana kurtka bomber podkreśli twój delikatny smak i poczucie stylu .

skórzana kurtka bomber 7kurtka bomber skórzana kurtka 8skórzana kurtka bomber 9
skórzana kurtka typu bomber 10kurtka bomber skórzana kurtka 11kurtka bomber skórzana kurtka 12