W dzisiejszych czasach trudno spotkać dziewczynę, która byłaby absolutnie zadowolona z jej postaci - z reguły każda kobieta ma jakiś kompleks, dążąc do ideałów i jest daremna! Według badań nie każdy człowiek jest zachwycony wysokimi, szczupłymi dziewczynami z wybiegów. Porozmawiajmy o tym, co kobieca postać może być słusznie nazywana najpiękniejszą.

Najpiękniejsze postacie dziewcząt

Według sondaży, mężczyźni lubią kobiety z piękną postacią z wybrzuszeniami znacznie bardziej niż cienkie. Psychologowie tłumaczą to faktem, że wybitne formy pięknej kobiecej postaci są oznaką dobrego zdrowia i zdolności do rodzenia potomstwa. Dlatego klepsydra zajmuje pierwsze miejsce na liście najpiękniejszych postaci kobiet.

Najpiękniejsza postać kobieca 1Najpiękniejsza kobieca postać 2Najpiękniejsza kobieca postać 3

Drugie miejsce zajmują dziewczęta niskiego wzrostu z chudą sylwetką - według mężczyzn, te wyrafinowane stwory wyglądają bardzo wzruszająco, te dziewczyny chcą chronić i chronić.

Najpiękniejsza kobieca postać 4Najpiękniejsza postać kobieca 5Najpiękniejsza kobieca postać 6

I dopiero trzecie miejsce zajmują dobrze znane proporcje kobiecego ciała 90-60-90. Bez wątpienia ciało o takich parametrach wygląda bardzo harmonijnie - smukłe ciało ze średniej wielkości piersią i dość wybitnymi biodrami.

Najpiękniejsza postać kobieca 7Najpiękniejsza postać kobieca 8Najpiękniejsza postać kobieca 9

Piękna kobieca postać - zmienne piękno

Wkraczając w historię dopiero w XX wieku, przekonamy się, że ideały piękna - to chyba najbardziej zmienny w naszym świecie. Wszyscy pamiętamy, z jakim entuzjazmem mężczyźni i kobiety pamiętają piękną Merlin Monroe, wiele dziewcząt dążyło do jej ideału. Jakie są proporcje jej ciała? Przy wzroście poniżej 160 cm jego parametry wynosiły 92-60-86.

Najpiękniejsza postać kobieca 10

W latach 60. ideały piękna zmieniły się nieco, a najpiękniejszą postacią był Twiggy (Leslie Hornby) o parametrach ciała 80-53-80 o wysokości 170 cm, który jest bardzo zbliżony do dzisiejszych smukłych ideałów.

Najpiękniejsza postać kobieca 11

W ciągu 80 lat bożek młodzieży stał się znany wszystkim pod pseudonimem Madonna Veronica Louise Chikonné. To ona wyznaczyła nurt ideałów najpiękniejszych postaci kobiet, o przeciętnej wysokości i parametrach 90-60-86.

Najpiękniejsza kobieca figura 12

Dziś obyczaje uległy radykalnej zmianie, a coraz więcej dziewcząt dąży do idealnego piękna Angeliny Jolie z wysokim wzrostem i figurą typu "marchewka" - szerokie ramiona i wąskie biodra. Takie parametry kobiecej sylwetki są obecnie uważane za najpiękniejsze w świecie mody.

Najpiękniejsza postać kobieca 13

Jak podkreślić piękno postaci?

Ze względu na kompleksy inspirowane ekranami telewizyjnymi często nie doceniamy zalet naszej postaci, a zamiast tworzyć odpowiednie akcenty, ukrywamy się pod ukrytą odzieżą. Ale dzięki ubraniu możesz zarówno podkreślić zalety swojej postaci, jak i ukryć jej wady.

Aby podkreślić kształt swoich piersi, aby przyciągnąć uwagę, powinieneś preferować sukienki z pionowym gorseciem.

Najpiękniejsza kobieca postać 14Najpiękniejsza postać kobieca 15Najpiękniejsza kobieca postać 16

Również bluzki i koszulki z głębokim dekoltem w kształcie litery V wykonają to zadanie doskonale.

Najpiękniejsza postać kobieca 17Najpiękniejsza kobieca postać 18Najpiękniejsza postać kobieca 19

Najlepszym sposobem na podkreślenie cienkiej talii jest podkreślenie za pomocą pasków i pasków, które najpiękniej wyglądają na wyrafinowanych sukienkach.

Najpiękniejsza kobieca postać20Najpiękniejsza kobieca figura21Najpiękniejsza kobieca figura22

Możesz również skupić się na talii za pomocą wysokich spodni i spódnic, które mogą nie tylko nadać mocny akcent, ale także wizualnie poprawne.

Najpiękniejsza kobieca figura23Najpiękniejsza kobieca figura24Najpiękniejsza kobieca postać25

Jak podkreślić biodra? W tym celu lepiej dać pierwszeństwo modelom spódnic z niskim stanem, obfitości stylowego wystroju.

Najpiękniejsza kobieca postać26Najpiękniejsza kobieca postać27Najpiękniejsza kobieca figura28

Aby skupić się na wysokich i smukłych nogach, nosić obcisłe spódnice i sukienki.

Najpiękniejsza kobieca postać29Najpiękniejsza kobieca figura30Najpiękniejsza kobieca figura31

Również niesamowicie podkreślają piękno twoich spódnic do kolan, stylowe krótkie spodenki i capri.

Najpiękniejsza kobieca postać32Najpiękniejsza kobieca figura33Najpiękniejsza kobieca figura34

Eksperymentuj z przyjemnością i nie zapominaj, że jesteś doskonały!