Atrakcyjność jest jedną z najważniejszych cech obrazu współczesnej kobiety mody. I, oczywiście, smukłe, młode i seksowne dziewczyny demonstrują podobne cechy swojego wyglądu za pomocą otwartej szafy. Na szczęście dzisiaj ramy przyzwoitości są wystarczająco rozszerzone, a to, co kiedyś uważano za wulgarne i haniebne, jest teraz akceptowane przez społeczeństwo jako dane. Mikro-szorty stały się jednym z podobnych strojów, które spełniają najnowsze trendy w modzie. Takie modele mają bardzo krótki, prawie wystawiając na połowę pośladków. Możliwe również z bardzo niskim pasem do lądowania. Niektóre modele nawet otwierają kości udowe.

Mikro szorty damskie są reprezentowane przez dość duży wybór. Główną różnicą między krótkimi modelami jest styl i materiał. Spodenki dżinsowe uważane są za najbardziej popularne na co dzień. Wiele kobiet mody robi takie ubrania ze starych dżinsów, ale można też kupić gotową wersję projektanta. Mikro szorty są również przewidziane do uprawiania sportu. Najczęściej elastyczny, smukły model przeznaczony jest do tańca na rurze i do tańca na taśmie. Ponadto możesz podkreślić swoją seksualność i kobiecość za pomocą produktów skórzanych.

Co ubrać w mikro szorty?

Mikro szorty idealnie pasują do letniego, casualowego wyglądu. Dowolny krótki top, t-shirt Luźna koszulka będzie stylowym wyborem. W tym przypadku buty mogą być zarówno w stylu ulicznym, jak i klasycznym. Krótkie spodenki z wysokim stanem wyglądają pięknie dzięki lekkim i półprzezroczystym romantycznym ubraniom - koronkowych bluzek, szyfonowych bluzek i innych rzeczy. Niezwykle oryginalne mikro modele uzupełnią obraz luźnym swetrem i pończochami z pończochami imitującymi. Modnym rozwiązaniem będzie również surowa kurtka lub kurtka, buty i sandały na platformie lub wysokich obcasach, mini torebka lub sprzęgło.

mikro szorty 1mikro szorty 2mikro szorty 3
mikro szorty 4mikro szorty 5mikro szorty 6
mikro szorty 7mikro szorty 8mikro szorty 9