Jasne jeansy są zawsze świeże i bardzo eleganckie. Dlatego wiele dziewcząt woli je od innych modeli. Zwłaszcza od tego sezonu takie dżinsy są szczególnie istotne.

Jakie lekkie dżinsy kobiet wybrać?

Oczywiście, ciemnoniebieskie modele są rodzajem klasyki i właściwym wyborem na każdą okazję. Ale modele lekkie wyglądają bardziej spektakularnie i są jaśniejsze. Co więcej, jasny kolor dżinsów może być inny. Tak więc istnieje kilka modeli, które są najbardziej popularne w tym sezonie:

  1. Światło niebieskie dżinsy . Modele te są prawie bliskie bieli i niewątpliwie upiększą każdą dziewczynę. Można je łączyć z czarną, beżową lub zieloną górą. Te kombinacje są bardzo modne w tym sezonie.
  2. Niebieskie dżinsy. Odcień bardziej nasycony niż niebieski. Nadają się do okresu jesienno-zimowego, kiedy bardzo lekkie modele zanikają nieco w tle.
  3. Lekkie brązowe dżinsy. Ten kolor jest bardzo istotny, podobnie jak cień bardziej zbliżony do beżu. Dobrze pasuje do białej koszuli.
Rzeczywiste style
  1. Klasyczne proste dżinsy są zawsze aktualne, a tym razem jeszcze bardziej. Ponadto takie modele często mają lekko wysoką talię.
  2. Zwróć też uwagę na lekkie podarte dżinsy, które ponownie zaczęły pojawiać się na wybiegach. I tak rozdarty, że czasami wydaje się, że to w ogóle nie spodnie.
  3. Chude dżinsy wciąż nie tracą swojej popularności. Niektóre modele mają skróconą nogę, która wygląda bardzo stylowo.
  4. Dla miłośników swobodnego dopasowania stylu szerokie dżinsy które nie zatrzymują ruchu i wyglądają modnie.

Wielu projektantów nie może odmówić dodatkowej dekoracji dżinsu haftem, guzikami, zamkami i wstawkami z tkaniny. Modele w połączeniu z kraciastym tweedowym materiałem wyglądają bardzo ładnie.

Noszenie lekkich jeansów jesienią jest najlepsze przy dobrej pogodzie. W przeciwnym razie ryzykujesz ich zabrudzenie, a na lekkiej tkaninie będzie to bardzo zauważalne.

Lekkie jeansy 1Lekkie dżinsy 2Lekkie dżinsy 3
Lekkie dżinsy 4Lekkie dżinsy 5Lekkie dżinsy 6
Dżinsy blond 7Lekkie dżinsy 8Lekkie jeansy 9