Lekka odzież w jasnych, naturalnych tkaninach to idealne rozwiązanie na upalne lato. Bawełna jest wygodna w pracy, ponieważ doskonale nadaje się do tworzenia długich, przestronnych sukienek, a także skromniejszych biznesowych.

Biała bawełniana sukienka

Nic dziwnego, że białe bawełniane sukienki prezentowane są w szerokim asortymencie na półkach sklepów modowych. Sylwetka może być napięta, surowa lub wolna. W przypadku sukien, które wyraźnie pasują, bawełna jest zwykle używana z dodatkiem wiskozy lub innych dodatków, które czynią ją bardziej elastyczną.

Jeśli mówimy o letniej bawełnianej białej sukni o swobodnym kroju, to tutaj używaj czystego i bardzo cienkiego materiału. Poniżej znajdują się najpopularniejsze style bieli letnie sukienki z bawełny na każdą okazję.

  1. Do biura zwykle wybierz białą sukienkę z bawełny o prostym eleganckim kroju. Są to klasyczne przypadki, stroje z nacięciem trapezowym i oczywiście sukienka koszula . Takie białe bawełniane sukienki pozwalają czuć się komfortowo przez cały dzień w biurze, idealnie połączone z prostymi kurtkami lub dzianinowymi swetrami. Możesz nosić baletki, klasyczne czółenka lub sandały na klinie z korka w parze z taką sukienką.
  2. Na romantyczne spacery lub wycieczki nad morze, należy podnieść białą bawełnianą sukienkę na podłogę. Styl gang, cięcia sapozhkovsky, cienkie ramiączka lub po prostu rękawy, latarnie - wszystko to dotyczy więcej niż jednego sezonu. Kobieta w takiej białej, bawełnianej sukience wydaje się lekka i nieważka. Zwykle nosi się go za pomocą prostych sandałów lub sandałów na platformie.
  3. Biała bawełniana sukienka z szyciem tego lata pozostaje na szczycie popularności. Perforacja w połączeniu z koronką sprawia, że ​​strój jest jeszcze bardziej kobiecy. Jeśli chodzi o style, tutaj należy zwrócić uwagę na prosty krój z górną częścią w postaci T-shirtów, strojów do kolan z szerokim dekoltem, opadających na jedno ramię.

Biała sukienka z bawełny, w zależności od kroju, może być uzupełniona prostą, masywną biżuterią wykonaną z naturalnych materiałów i stylową biżuterią. Jeśli chodzi o styl, właściciele wszystkich typów postaci mogą sobie pozwolić na białą sukienkę z bawełny o odpowiednio dobranym kroju.

Bawełniana biała sukienka 1Bawełniana biała sukienka 2Bawełniana biała sukienka 3
Bawełniana biała sukienka 4Bawełniana biała sukienka 5Bawełniana biała sukienka 6
Bawełniana biała sukienka 7Bawełniana biała sukienka 8Bawełniana biała sukienka 9