Ręcznie robione przedmioty zawsze wyróżniają się, a ich właściciele automatycznie zapewniają centrum uwagi. Dziś oryginalne torby, akcesoria i odzież stają się coraz bardziej popularne. Dlaczego młodzi ludzie częściej próbują roli couturierów i jak mogą tworzyć oryginalne rzeczy?

Biała wrona, lub nie jak wszyscy inni

Zgadzam się, że nawet najlepsze sklepy odzieżowe dziś nie zawsze są zadowalające swoim asortymentem. Większość bluzek i spódnic widzimy w różnych oknach. Naprawdę dobre i oryginalne rzeczy są dość drogie, a dobre markowe ubrania często są podrabiane.

Robienie rzeczy samemu nie jest tylko procesem twórczym. W ten sposób można doskonale zapisać, ponieważ moda powraca, a wraz z nim tkaniny i style. Innym powodem, dla którego moda ręczna zyskuje na popularności, jest to, że materiały stały się bardziej dostępne. Jeśli wcześniej było możliwe kupowanie nietypowych i jasnych tkanin tylko na amerykańskich stronach, dziś można bezpiecznie znaleźć wszystko w wyspecjalizowanych sklepach. Dotyczy to również akcesoriów, materiałów pomocniczych.

Nawiasem mówiąc, sami projektanci często opowiadają o kilku sztuczkach szycia najprostszych rzeczy. W Internecie można znaleźć wiele interesujących lekcji i lekcji mistrzowskich. Ważne jest, aby właściwie podejść do problemu i najpierw rozważyć trendy w modzie dla rękodzieła.

Własnymi rękami

Zdecydowano więc: uzupełnimy naszą codzienną garderobę ekskluzywną. Łatwo powiedzieć - trudniej zrobić. Jeśli kiedykolwiek trzymałeś nitkę z igłą w dłoniach, to wszystko pójdzie szybciej. Początkujący będą trochę trudniejsi, ale tylko po raz pierwszy.

Oferujemy kilka najprostszych technik produkcji odzieży ręcznie, które są dziś bardzo istotne.

  1. Z klatki piersiowej babci. Z pewnością w szafie jest przynajmniej kilka rzeczy, które nosiłeś wiele lat temu, a niektóre dostałeś od swojej matki lub babci. Dziś, w czasach największej popularności, wiele zagranicznych i krajowych celebrytów chętnie nosi takie właśnie ubrania. Najprostszym sposobem jest po prostu dopasować sukienkę lub spodnie do swojego ciała i udekorować strój tkaninami z kwiatów. W połączeniu ze stylowymi butami i torebką nikt nawet nie rozumie, że przedmiot ten był na półce przez ponad rok.
  2. Ożywiamy ubrania. Uparte plamy, wyblakłe wzory i wyblakłe rzeczy - to wszystko nie jest powód do zmartwienia. Tego lata rzeczy z nietypowym nadrukiem były bardzo modne: gradient i jaskrawe kolorowe abstrakcje sprawią, że wszystko stanie się znowu jasne i modne. Gradient jest stopniowym przejściem od jasnego do ciemnego, technika ta świetnie wygląda na długich sukienkach i spódnicach na podłogę. Druga opcja będzie dobrze wyglądać na koszulkach lub bluzkach, efekt osiąga się, wiążąc rzeczy w węzły i naprzemiennie zanurzając w różnych kolorach. Możesz nosić takie rzeczy w połączeniu z dżinsami lub akcesoriami w stylu casual, country lub boho-chic.
  3. Denim odzież i akcesoria są mocno zakorzenione w szafie fashionistas. Jest prawie kompletny Handmade Fashion 2 do przerobienia starych dżinsów. Stylowe torby, topy, portfele lub biżuteria niezwykle przekształcają proste rzeczy. Na przykład zwykła bawełniana sukienka w połączeniu z woreczek dżinsowy lub bransoleta, skórzany pas i sandały zmieni się na naszych oczach.
  4. Jeśli chodzi o akcesoria, tutaj fantazja jest nieograniczona. Kwiaty z tkaniny zdobią obraz nie tylko jako broszkę. Obejmuje kapelusze i barrettes, wszelkiego rodzaju obręcze i biżuterię na torby, wystrój odzieży. Najczęściej są to kwiaty z organzy i sztucznego jedwabiu, na wierzchu lub ciepłe ubrania, warianty z filcu lub innych gęstszych tkanin wyglądają lepiej.