Jednym z najbardziej komfortowych i wygodnych rodzajów butów na lato są sandały. Modele sandałów są zwykle zarówno na płaskiej podeszwie i obcasach, jak i na platformie z dolnym lub górnym stojakiem w pobliżu kostki. W nowym sezonie projektanci mody niemalże fantazjowali nad tworzeniem interesujących modeli modnych sandałów na rok 2013. Różne kolory i kształty sandałów pozwalają wybrać najlepszą opcję dla miasta, wyprawy nad morze lub do pracy biurowej.

Stylowe sandały w lecie 2013 roku

Damskie sandały zawsze były takim butem, który wyróżnia się maksymalnym komfortem i praktycznością, a 2013 nie jest wyjątkiem. W nowym sezonie na szczycie popularności są sandały w stylu greckim i sandały, gladiatorzy. Różne kolory, wysokość, wzory pasków - wszystko to pozwala wybrać model odpowiedni dla Ciebie, do stroju.

Sandały z minimalną liczbą pasków oraz ze zworką lub pętelką przez kciuk są bardzo wygodne i bardzo łatwe do patrzenia. Dzięki temu dodatkowemu unieruchomieniu sandały wygodniej siedzą na stopie.

Na wycieczkę nad morze lub spacery po plaży wybierz stylowe stylowe sandały w jasnych kolorach. Współcześni projektanci, w takim przypadku oferują sandały i sandały z różnych plecionek. Jasne kolory i paski z tkaniny są idealne na lekkie sukienki.

Spójrz na sandały ze skręconymi paskami, które składają się na wzory: geometryczne lub kwiatowe. Takie sandały będą doskonałym dodatkiem do piękna letnia sukienka . Są dość piękne na nogach i wyglądają bardzo jasno i elegancko.

Nie zapominaj, że głównym kryterium wyboru sandałów powinna być miara komfortu. Nie powinni żąć i cię pocierać. Tylko w tym przypadku Twoje stopy zawsze będą wyglądać zadbane i nie do powstrzymania w nowych sandałach.