Jeśli wybierasz się w długą podróż do Europy, wiele kobiet będzie uczyć się, jak ludzie się ubierają w Europie, aby uniknąć absurdalnych i nieprzyjemnych sytuacji w przyszłości.

Dla Europejczyków główną dewizą jest prostota i komfort. Więc jeśli chcesz wiedzieć, jak kobiety ubierają się w Europie, zdziwisz się, ilu z nich jest obojętnych na modę.

Jak się ubierasz w Europie?

Nie wszędzie kobiety są obojętne na modne rzeczy. Na przykład, jeśli porównasz Włochy, Szwecję i Niemcy, możesz zwrócić uwagę na fakt, że są one nieodłącznie związane ze strojami minimalizm . Wolą miękkie kolory, a dominujący styl jest sportowy i swobodny. Ten rodzaj odzieży, wygodny i dyskretny, noszony jest przez wszystkich - od ludzi młodych po osoby starsze. Ale wśród dużej części jest też niewielki procent tych sygnerów i kobiet arystokratów, którzy podążają za modą i lubią ubierać się drogo, jasno i efektownie.

Ale jeśli chodzi o Hiszpanię, to tutaj kobiety ubierają się inaczej niż w całej Europie. Bardzo lubią drogie i wyrafinowane stroje, śledzą wszystkie trendy mody i aktualizują swoją garderobę piękną sukienką lub stylowym garniturem na każde ważne wydarzenie. Francuzki bardzo lubią też modę. Ale jeśli Hiszpan powinien mieć luksus każdego w zasięgu wzroku, wówczas Francuzka, jeśli jest obecna na obrazie jakiegoś modnego atrybutu, będzie harmonijnie wtapiała się w ogólny obraz i nie wpadnie w oko wszystkim przechodniom.

Ponieważ większość podróży planowana jest w ciepłym sezonie, warto dowiedzieć się, jak latem kobiety ubierają się w Europie, mimo pory roku wygoda i komfort są dla nich najważniejsze. Wynika to głównie z aktywnego stylu życia. W Europie bardzo trudno jest znaleźć rodowitą kobietę w spódnicy, szpilkach i makijażu. W lecie najczęściej noszą wygodne t-shirty i T-shirty, dżinsy i szorty, a buty są oczywiście wygodne. Mogą to być trampki, trampki lub zwykłe mieszkania baletowe na małej prędkości. Jadąc do Europy, nie bierzcie z sobą otwartych ubrań i zbyt krótkich sukienek i spódnic. Tam takie ubranie uważa się za bardzo wulgarne.

jak się ubierać w europie 1jak się ubierać w europie 2jak się ubierać w europie 3
jak się ubierać w europie 4jak się ubierać w europie 5jak się ubierać w europie 6
jak się ubierać w europie 7jak się ubierać w europie 8jak się ubierać w europie 9