Technika tatuażu flashowego łączy nie tylko tymczasowy charakter projektu, ale także miłość kobiet do biżuterii. Faktem jest, że rysowanie tatuażu flashowego jest iluzją, ponieważ rysunki wyglądają jak biżuteria. Wykonane są w kolorach złotym lub srebrnym, imitującym metale szlachetne.

Po raz pierwszy ta technika kilka lat temu została wykorzystana przez projektantów domu mody Diora. Modelki, które pojawiły się na podium, zachwyciły obecnych oryginalnymi akcesoriami, które okazały się być zręcznie wykonane. tymczasowe tatuaże imitujące bransoletki, naszyjniki, pierścionki. Idea bezpiecznych tatuaży, które można usunąć w dowolnym momencie, natychmiast stała się popularna. Dzisiaj wiele dziewcząt go adoptowało.

Sposoby zastosowania tatuażu flashowego

Modna i stylowa kreacja domu mody Dior jest niezwykle popularna, szczególnie w okresie wiosenno-letnim, kiedy dziewczyny noszą otwarte ubrania, tworzą obrazy na plaży. Jednak nie każdy wie, jak prawidłowo zastosować tatuaż flash, aby zapewnić nie tylko piękny wygląd rysunku, ale także jego trwałość.

Technologia nakładania dziś tatuażu flashowego prezentowana jest na dwa sposoby. Pierwsza metoda jest bardzo prosta i dlatego jest najczęstsza. Mówimy o specjalnych naklejkach, które można kupić w salonach kosmetycznych lub specjalistycznych sklepach. Naklejka, na której malowana jest farba srebrna lub złota w formie obrazu imitującego biżuterię, z zewnątrz pokryta jest folią ochronną. Zasady stosowania flash tatuaży są dość proste. Najpierw oczyszczona i odtłuszczona skóra, na której nałożony jest rysunek, zostaje umyta mydłem. Następnie całkowicie wysuszone. Teraz możesz zacząć przygotowywać naklejki. Często jest to arkusz papieru, na którym umieszczonych jest kilka rysunków. Wytnij niezbędną, usuń z niej folię ochronną i przyklej ją do skóry, dokładnie wygładzając i naciskając. Zmoczemy ją mokrą gąbką, odczekaj chwilę, a następnie delikatnie pociągnij za róg, aby wyjąć papier.

Jak zastosować flash tattoo1Jak zastosować flash tattoo2Jak zastosować flash tattoo3
Jak zastosować flash tattoos4Jak zastosować flash tattoo5Jak zastosować flash tattoo6

Instrukcje dotyczące stosowania tatuażu flashowego obejmują inny przedmiot zapewniający długotrwały efekt. Tak więc, aby rysunek trwał dłużej, nie powinien stykać się z odzieżą. Ponadto nie należy wykonywać tatuaży na fałdach (łokciach, nadgarstkach, kolanach). Jak i gdzie stosować złote i srebrne tatuaże? Kostka, przedramię, plecy, dekolt, tył dłoni i dolnej części pleców - tutaj zdjęcie wygląda najlepiej.

Innym sposobem na zastosowanie tatuażu flashowego do ciała jest użycie szablonu i farb (kredek kosmetycznych lub kremowych cieni). Przygotuj szablon, oczyść skórę i zacznij rysować tatuaże! Po wysuszeniu posypać normalnie lakier do włosów .

Jak zastosować flash tattoo7Jak zastosować flash tattoo8Jak zastosować flash tattoo9
Jak zastosować flash tattoo10Jak zastosować flash tatuaż 11Jak stosować tatuaże flash12

Nazywanie takiej kompozycji bezpiecznym dla skóry jest z pewnością trudne, ale jako tymczasowy wzór, który uzupełni obraz, który stworzyłeś, jest to dozwolone. Ponadto w tym przypadku głównym problemem nie będzie zastosowanie tatuażu flashowego, ale metoda ustalania wyniku. Od najmniejszego kontaktu z ubraniem postać jest zdeformowana, rozcierana i obsypana. Używanie kosmetyków do tworzenia tymczasowych tatuaży flashowych jest uzasadnione, jeśli chodzi o tworzenie obrazu do sesji zdjęciowej.

Jak zastosować flash tattoo13Jak zastosować flash tattoo14Jak zastosować flash tattoo15
Jak zastosować flash tattoo16Jak zastosować flash tattoo17Jak zastosować flash tattoo18
Jak zastosować flash tattoo19Jak zastosować flash tattoo20Jak zastosować Flash Tattoo21