Przemysł mody coraz bardziej odchodzi od "anorektycznych" standardów piękna. Bardziej popularne teraz nie są zbyt chude modele, które wyglądają bolesne i wyczerpane, ale wręcz przeciwnie, dziewczyny z formami. Wielu z entuzjazmem popiera innowację, wierząc w to kobiety plus-size bardziej sexy. Jednym z najpopularniejszych modeli z takimi formami jest Denise Bidot.

Denise Bidault to model pełnej wysokości

Ta 28-letnia dziewczyna pochodzenia puerto rican-kuwejckiego jest kultowym modelem "plus", twarzy marek Levi's, Nordstrom, Zizzi Clothing, Forever 21 i Lane Bryant. W rzeczywistości Denise marzyła o zostaniu aktorką, do której przeniosła się z Miami do Hollywood. Ale potem, jedna po drugiej, zaczęła dostawać kuszące propozycje dotyczące fotografii, a Denise dokonała wyboru. Stała się pierwszym właścicielem niezbyt klasycznej postaci, która pojawiła się na pokazach New York Fashion Week.

Przeciw stereotypom

Denise Bidot jest dumna ze swoich parametrów: klatka piersiowa - 107 cm, talia - 86 cm, biodra - 117 cm Wierzy, że aby odnieść sukces, nie trzeba dostosowywać się do stereotypów. Wraz z fotografką Victoria Yanashvili wydała fotoksiążkę, której główną ideą są: kobiety, kochaj swoje ciało. "Nie można być" złym ", Denise jest pewna. - Chciałabym, żeby kobiety czuły się pewnie, seksownie, nie bojąc się być sobą. Zapomnij o wszystkich zasadach! ".

Dziewczyna zagrała w filmie marki Swimsuits For All, która produkuje stroje kąpielowe o dużych rozmiarach. Wideo zrobiło sensację. Nakręcony bez retuszu, nie chowający ciężaru Denise Bidot, towarzyszył mu slogan: Body na Plaży. Nie przepraszam ("The Beach Body.")

Nic do żalu

Natura hojnie nagrodziła model. Wzrost Denise Bidot to 175 cm, waga - 91 kg. W tym przypadku dziewczyna wygląda dość harmonijnie.

"Ludzie się mylą, jeśli myślą, że jesteśmy niezdrowi, a nie wysportowani. Ja na przykład odwiedzam siłownię, chodzę na jogging i dużo podróżuję. Dlaczego dzielimy się na "standardowe" modele i plus-size? "- dziewczyna jest zakłopotana.

Czytaj także
  • Grube modele
  • Katia Żarkova
  • Najseksowniejsze modele świata

Denise Bidault marzy, że modele z jej parametrami postaci pojawią się pewnego dnia w serialu dla "klasycznych" piękności Victoria's Secret, a zwykłe kobiety docenią ich naturalne piękno, przestaną głodzić się z na wpół zagłodzonymi dietami i zrozumieją, że zasługują na szczęście i miłość bez względu na typ figury.

Дениз любит себя и желает того же всем женщинам Кадр из фотокниги Любви достойна каждая
Дениз в леопардовом бикиниКак рыба в водеПляжная дива
Сексуальная Дениз БидоСтудийная фотосъемкаЭлегантный размер