Piękno z bujnymi ustami Dautzen Croesus, jest jednym z najpopularniejszych aniołów Victoria's Secret. Wielu uważa ją za ideał kobiecego piękna, ponieważ dziewczyna ma urocze dane zewnętrzne. Dautzen ma seksowną sylwetkę o idealnych proporcjach 87-61-87 i wysokości 178 cm.

Model Doutzen Cres

Słynny model urodził się 23 stycznia 1985 roku w Holandii. Po ukończeniu szkoły Dautzen wysłała swoje zdjęcia do wszystkich agencji modelek i niemal natychmiast została zaproszona do obejrzenia. Sukces był szybki i oszałamiający. Młodzi Holendrzy byli regularnie zapraszani do udziału w strzelaninach i pokazach. Photosessions Dautzen Croes poszedł jeden po drugim.

Gdy Dautzen miał 20 lat, strona Vogue uznała ją za najlepszy model. Dziewczyna brała udział w kampaniach reklamowych takich znanych marek jak: Schwarzkopf, Dolce & Gabbana, Calvin Klein, Mexx, HUGO Hugo Bossa i wielu innych. Jej ładną twarz można zobaczyć na okładkach błyszczących czasopism, na przykład Harper's Bazaar, Time, ELLE, Glamour, Marie Claire.

Dautzen Crez - filmografia

Inteligentny top model wypróbował go w wielkim filmie. Dautzen rozkosznie grał głównego bohatera filmu "Nowa Ziemia", który był zakochany w holenderskim nawigatorze, który zmarł tragicznie w wyprawie.

Doutzen Croesus i marka Loreal

Umowa z marką kosmetyczną "L'Oréal" została podpisana w 2006 roku. W reklamach można to zobaczyć z Kerry Washington i Eva Langoria. Dautzen również bierze dziś udział w nowych strzelaninach dla Loreal.

Styl Doutzen Croesus

Styl Dautzen Croes elegancki i kobiecy, zawsze wygląda jasno i wspaniale. Jego obraz jest przemyślany do drobiazgów, czy to formalne przyjęcie, czy tylko jeden dzień spaceru. 12-centymetrowa pięta - wizytówka holenderskiego modelu, wszędzie i zawsze nosi buty na wysokich obcasach!

Supermodelka z wielomilionową fortuną wzięła ślub pod koniec 2010 roku dla Sunneri James. W styczniu 2011 r. Urodziła syna, który został nazwany Phillip.

Biografia Dautzen Krez 1Biografia Dautzen Krez 2Biografia Dautzen Creeze 3
Biografia Dautzen Creeze 4Dautzen Cream Biography 5Dautzen Creme Biography 6
Dautzen Creme biografia 7Dautzen Creme biografia 8Dautzen Creme biografia 9