Odwaga, seksualność i determinacja - to główne cechy, które każda nowoczesna fashionistka stara się uwydatnić na swoim wizerunku. Obecnie projektanci reprezentują szeroką gamę modeli odzieży i obuwia, które pozwalają to zrobić. Nie tak dawno temu projektanci zaprezentowali bombę, która może uderzyć nie tylko tych wokół ciebie, ale także ciebie. Najbardziej zdesperowani i aktywni projektanci plażowych plaż oferują ekstremalne bikini.

Stroje kąpielowe Extreme Micro Bikini

Modele Micro bikini są najpopularniejszymi strojami kąpielowymi z ekstremalnej serii. Ta wersja kostiumu plażowego jest popularna, dzięki możliwości podkreślenia swojej niezależności od opinii kogoś innego, odwagi, asertywności i atrakcyjnej sylwetki. Ponadto te style zapewniają gwarancję pięknej opalenizny z minimalnymi białymi paskami. Małe kawałki tkaniny, raczej przyciągają uwagę do intymnych miejsc, więc wielu nadal uważa takie stroje kąpielowe nieprzyzwoite.

Jeśli nadal zdecydujesz się kupić strój kąpielowy ekstremalny, będziesz zainteresowany, aby wiedzieć, że najbardziej popularne modele są standardowe, z gorsetem w postaci dwóch trójkątów. Według stylistów, na zdjęciu w stroju kąpielowym ekstremalne bikini nie jest ważnym modelem stroju, a minimalizm. Im bardziej modny strój kąpielowy, tym jaśniejszy Twój wygląd.

Ekstremalne stroje kąpielowe bikini

Najmodniejsze bikini ekstremalne w 2015 roku stało się modelową procą. Te kostiumy kąpielowe przypominają popularne monokini ale różnią się poza szczerością. Ten strój kąpielowy jest jednak niezawodny i praktyczny. Po pierwsze, twoja opalenizna będzie równa i otrzymasz maksymalną energię słoneczną. Po drugie, możesz być pewna, że ​​proca cię nie zawiedzie, ponieważ podobieństwo jednoczęściowego kostiumu kąpielowego jest dobrze udokumentowane. Trzecią zaletą ekstremalnego bikini w stroju kąpielowym jest jego atrakcyjność, która doskonale pokazuje seksowną sylwetkę.

ekstremalne bikini 2015 1ekstremalne bikini 2015 2ekstremalne bikini 2015 3
ekstremalne bikini 2015 4ekstremalne bikini 2015 5ekstremalne bikini 2015 6
ekstremalne bikini 2015 7ekstremalne bikini 2015 8ekstremalne bikini 2015 9