Styl casual jest popularny wśród najbardziej nowoczesnych fashionistek. Zasłużył sobie na szacunek zarówno wśród dziewcząt, jak i kobiet w podeszłym wieku. Dlaczego jest taki kochany?

Damski styl

Warto zauważyć, że charakterystyczne cechy stylu casual to przede wszystkim wygoda i bezpośredniość. W takich ubraniach zawsze będziesz czuć się komfortowo i zrelaksowany. Dżinsy, szorty, capris, kurtki i kamizelki z jeansu, sukienki z dzianiny, T-shirty, T-shirty - wszystkie te przedmioty należą do stylu casual.

Jak ubrać się w swobodny styl, który sam definiujesz, ponieważ ten styl nie wymaga specjalnych ograniczeń. Jedyne, czego nie powinno się robić, to nosić wszelkiego rodzaju ekscytujące dodatki, ubrania z kryształkami i błyskami. Pamiętaj, że odzież damska w stylu casual to rzeczy rzeczywiste, rozrzedzone trendami mody, ale zachowujące indywidualność.

Nie należy też mylić zwyczajnego z biznesowym stylem. Chociaż istnieje cienka granica między stylem casual i smart casual. W pierwszym przypadku obraz będzie składał się wyłącznie z przedmiotów codziennego użytku. Jeśli mówisz smart casual dla kobiet zawsze jest mała wskazówka stylu biznesowego.

Dorywczo 2013

W tym roku styl casual nosi tę samą funkcję - wygodę i styl w tym samym czasie. Elegancka beztroska przyciąga prawdziwych fashionistek.

Połączenie tunik z dżinsami lub spodenkami jest niezwykle ważne w tym roku. Co więcej, krój tuniki nie musi być odpowiednią figurą. Wręcz przeciwnie, ukośna tunika z jednym ramieniem jest jednym z trendów roku 2013. Model ten wygląda bardzo seksownie, a miła dzianinowa lub bawełniana tkanina zachwyci każdego fashionistę.

Kolejną nowością w tym sezonie była sukienka z zapachem. Ten model jest uniwersalny i można go nosić jako niezależną rzecz lub jako dodatek do spodni lub dżinsów. Sukienka z zapachem to doskonała propozycja dla kobiet na co dzień, w tym kobiet o dużych zaletach.

W tym roku jest wiele opcji odzieży casual dla dziewczynek. Dżinsy są ulubioną opcją dla młodych piękności. Oprócz wygody ich, jak zawsze, podkreśla wszechstronność. Lekka bluzka, dzianinowa kurtka, koszulka, ta sama tunika - wszystko pasujące do dżinsów i co najważniejsze modne.

Z pewnością każdy z Was wie, jak się ubrać w swobodnym stylu w 2013 roku. Pozostaje grać z kolorami. Nawiasem mówiąc, casual to często bardziej powściągliwe kolory. Ale w tym roku całkiem dobrze jest umieścić na szczycie jasny kolor, ponieważ jasność jest z definicji "sztuczką" sezonu.

Styl casual dla dziewczynek 2013 1Styl casual dla dziewczynek 2013 2Styl casual dla dziewczynek 2013 3
Styl casual dla dziewczynek 2013 4Styl casual dla dziewczynek 2013 5Styl casual dla dziewczynek 2013 6
Styl casual dla dziewczynek 2013 7Styl casual dla dziewczynek 2013 8Styl casual dla dziewczynek 2013 9