Wybierając swój ulubiony styl, kobiety wychodzą z ich indywidualnych cech, wewnętrzny świat dane zewnętrzne, czynnik zawodowy i styl życia. Dają one pierwszeństwo temu lub innemu stylowi życia codziennego, czasami łącząc i wybierając kilka stylów jednocześnie dla określonej sytuacji życiowej. Każda fashionistka chce być "w strumieniu" najnowszych trendów mody i być na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami na światowym podium. Jaki jest styl odzieży w 2014 roku, jakie trendy w modzie nosi sama?

Styl ubioru 2014

Modny styl 2014 to przede wszystkim kobiecość i elegancja. W tym sezonie styl unisex traci popularność, chociaż niektórzy projektanci wciąż oferują odważne i agresywne decyzje, które osłabiają kobiecość w męskim stylu.

Rzeczywiste odbitki będą absolutnie we wszystkich stylach, na przykład, ulubieni projektanci, pejzaże z lamparta w tym sezonie i wieczorowe sukienki oraz surowe spodnie i kurtki, dotykające nawet stylu biurowego w 2014 roku, zdobią płaszcze i buty, nie wspominając już o wszelkiego rodzaju ubraniach w stylu na co dzień Styl Street 2014 umiejętnie łączy zarówno praktyczność, jak i kobiecość. Szczerze mówiąc, proste i miejskie bryczesy z dzianiny są w tym sezonie odpowiednie w dopasowanych ciasnych marynarkach z obrońcami. Powinieneś zwrócić uwagę na krótkie blezery, spódnice, rok, obcisłe spodnie. Sukienki powinny wybierać szlachetne tkaniny naturalne, z naciskiem na talię. W wieczorowym stylu jest bardziej odpowiednie niż kiedykolwiek koronki i koronki, otwarte ramiona i dekolt. Jeśli chodzi o styl biurowy, sukienki z kopertą nadal będą popularne, należy eksperymentować z rękawami, różnicując je objętościowo.

Wybierając odpowiedni styl, możesz z łatwością wyróżnić wszystkie swoje zalety, pokazać swój indywidualny świat i, odpowiednio, wyglądać stylowo w dni powszednie i święta.

Styl 2014 1Styl 2014 2Styl 2014 3
Styl 2014 4Styl 2014 5Styl 2014 6
Styl 2014 7Styl 2014 8Styl 2014 9