Każda osoba prowadzi określony styl życia, który w taki czy inny sposób wpływa na wybór naszego codziennego stylu. Różnorodność stylów pozwala również umiejętnie łączyć wszystkie rodzaje elementów garderoby na jednym obrazie. W każdym razie, każda dziewczyna lub kobieta musi podążać za modą w stylu 2014, aby wyglądać odpowiednio i dostojnie.

Styl 2014 - trendy

Jak już powiedzieliśmy, styl życia zawsze wpływa na nasz styl. Zastanówmy się nad najważniejszymi stylami naszych czasów.

Biznes damski 2014

Ta opcja jest nierozerwalnie związana z kobietami biznesu, pracownikami biurowymi i różnymi dużymi firmami. Nie bez powodu wiele firm wpisuje swój ubiór i wymaga od pracowników noszenia określonej odzieży lub zasad noszenia tej lub innej odzieży. Niemniej jednak nie można powiedzieć, że takie ograniczenia nie pozwalają wyglądać stylowo i adekwatnie. Jeśli mówimy o sukienkach biurowych, najważniejsze pozostają suknie płaszcza podkreślają kobiecą sylwetkę i jednocześnie należą do najbardziej eleganckich ubrań.

Zwróć uwagę na tandemową spódnicę ołówkową i lekką bluzkę lub koszulę w stylu męskim. Ta kombinacja równie dobrze maluje zarówno smukłe dziewczyny, jak i panie o wspaniałych formach. Ważne jest, aby wybrać idealny rozmiar.

Jeśli jesteś przyzwyczajony, by wyglądać naprawdę stylowo, to spodnie w kratkę pasujące do tego roku są dla Ciebie. W tej sukience będziesz wyglądać arystokratycznie. Szczególnie istotna jest komórka plaid.

W tym roku projektanci postanowili nie skupiać się wyłącznie na klasycznych materiałach, z których są zwykle szyte stroje biurowe . Dali upust fantazji i zaoferowali skórzane ubiory. Zwróć uwagę na klasyczne modele spódnic ze skóry. Można je łączyć ze szczytem tekstyliów i uwierz mi, będziesz wyglądać przyzwoicie i stylowo, ale wcale nie wyzywająco.

Styl 2014 1Styl 2014 2Styl 2014 3
Styl 2014 4Styl 2014 5Styl 2014 6

Styl uliczny 2014

Jeden z najbardziej powszechnych stylów odzieży w nowoczesnym społeczeństwie na 2014 rok. Aby zrozumieć, czym jest styl uliczny, przejdźmy do ostatnio zakończonego Paris Fashion Week. Obfitość kolorów, stylowe stroje nie pozostawiają obojętnymi najbardziej realnych kobiet mody.

Jednym z najbardziej zapadających w pamięć obrazów Paryskiego Tygodnia Mody jest prawdziwie kobieca, długa, szeroka półprzezroczysta spódnica w parze z białą bluzką i pompkami.

Topiczne spódnice typu A w połączeniu ze stylowym swetrem z jasnym nadrukiem. Warto zauważyć, że trapezowe spódnice tego sezonu cieszą się szczególnym zaszczytem i popularnością. Co więcej, modele mogą mieć zupełnie inne długości - od mini do maxi.

Nie tylko jasne modele są odpowiednie, ale także czarne sukienki lub połączenie czarnej spódnicy z koronkową czarną bluzką. Nawiasem mówiąc, taki strój nie będzie wyglądał wcale ponuro, jeśli dodasz go do jasnych akcesoriów, takich jak okulary w oryginalnym stelażu i mała kopertówka.

Najbardziej odważni uzupełnili obraz dość niezwykłymi dodatkami. Doskonałym przykładem jest czapka w wojskowym stylu, ozdobiona ozdobnymi broszkami i odznakami.

Mała lekka sukienka z małym kwiatowym nadrukiem i jaskrawoczerwonym kołnierzykiem wygląda jak psotna dziewczyna. Korzystnie uzupełnia wizerunek lekkiego beretu.

Styl 2014 - nowe przedmioty

I na koniec o aktualizacjach. Należą do nich taki element dekoracyjny jak łuk. Dotyczy to prawie każdego elementu odzieży - na bluzce, sukience, torbie, butach, a nawet na opaskach na włosy.

Styl hippie dla dziewczyn został przywrócony w 2014 roku. Charakteryzuje się kwiatami we włosach, długimi spódnicami, kwiecistymi bluzkami. Spódnice na podłodze zdobią cyrkonie i cekiny.

Pamiętaj o jednej ważnej zasadzie tworzenia stylowego obrazu - wszystko powinno być umiarkowane i na miejscu, wtedy twój strój przyciągnie opinie innych.

Styl 2014 7Styl 2014 8Styl 2014 9
2014 styl 10Styl 2014 11Styl 2014 12
Styl 2014 13Styl 2014 14Styl 2014 15