Stemplowanie zdobienia paznokci to stworzenie pięknego wzoru na paznokciach. I do tego nie jest konieczne, aby przejść do mistrza, możesz w domu dać paznokcie schludny i piękny design. Manicure do paznokci wykonywany jest przy pomocy specjalnych wykrojów, krążków, stempli i szablonów, a każda kobieta jest w stanie sobie z tym poradzić. Dla tych, którzy nigdy nie spotkali się z tą ofertą, aby dowiedzieć się, jak zrobić sobie piękny manicure w domu.

Nailart dla początkujących

Najpierw musisz kupić specjalny zestaw do zdobienia paznokci. Kosztuje tyle samo, ile kosztuje wizyta w profesjonalnym salonie pielęgnacji paznokci, ale wielką zaletą zestawu jest to, że nie wystarczy go jednorazowo. Komplet zawiera wszystkie niezbędne narzędzia do malowania paznokci, a mianowicie specjalną maszynę, za pomocą której można symulować wzór gwoździ, krążków, które mają wzory, farbę do paznokci, skrobaczkę lub scarper oraz pieczątkę. Oczywiście są tańsze zestawy, składające się z dysków i matryc, już widzisz na własne oczy o swoim budżecie.

Po opanowaniu sztuki malowania paznokci można za każdym razem nanieść różne rysunki na paznokcie lub skomponować całą kompozycję wzorów. Ale jak wykorzystać to wszystko, jeśli nigdy tego nie zrobiłeś? Wszystko jest całkiem proste. Oferujemy małą instrukcję, która pomoże ci opanować umiejętności zdobienie paznokci .

Jak korzystać z tłoczenia paznokci?

Stemplowanie nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać. Na początek bierzemy szablon lub metalową tarczę z wzorem lub wzorem i nakładamy na nią specjalną farbę (farba przypomina lakier, ale ma lepką konsystencję). Następnie weź skrobak i usuń nadmiar lakieru. Następnie dotykasz pieczątki do wzoru na szablonie, obraz łatwo przenosi się na pieczęć. A po tym przenieść rysunek z pieczęci na gwóźdź. Po tym wszystkim zakryj paznokieć warstwą przezroczystego lakieru.

Jak widać, wszystko jest proste i łatwe. Tutaj najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, że nie ma potrzeby się spieszyć. Lepiej dłużej, ale lepiej. Jeśli zdecydujesz się na zakup zestawu z maszyną do pisania, dołączą do niego szczegółowe instrukcje, dzięki którym z łatwością opanujesz wszystkie umiejętności malowania paznokci.

stemplowanie paznokci 1znakowanie paznokci 2stemplowanie paznokci 3
znakowanie paznokci 4zdejmowanie paznokci 5stemplowanie paznokci 6
stemplowanie paznokci 7stemplowanie paznokci 8stemplowanie paznokci 9