Nie jest tajemnicą dla nikogo, że praca biurowa wymaga od kobiety przestrzegania ubioru, to znaczy, że musi mieć nieskazitelny wygląd, z odpowiednim strojem. Ponadto za pomocą prawidłowo dobranych ubrań można uzyskać pozytywne wrażenie na kierownictwie, przedstawiając je w postaci poważnego pracownika. W nowym sezonie piękne sukienki biurowe zadziwią różnorodnością stylów i kolorów, które nie wykraczają poza ograniczenia biurowe.

Modele ubioru biurowego

Aby podkreślić sylwetkę, możesz nosić etui damskie z geometrycznymi liniami, które nadaje się nie tylko do pracy biurowej, ale również stanie się Twoją wizytówką na spotkaniu biznesowym. Również do pracy biurowej pasuje sukienka midi z rozkloszowaną spódnicą i sukienką peplum.

Trend będzie urzędowy ciepłe sukienki z dzianiny , co jest szczególnie ważne w chłodnym sezonie. Dla większej solidności lepiej wybrać modele o długiej spódnicy i prostym kroju, bez zbędnych elementów dekoracyjnych.

Surowe piękno

Aby obraz nie wydawał się nudny, projektanci zaproponowali ciekawe rozwiązania modnych sukienek 2014 do biura. A ponieważ jedną z głównych zalet kobiecej figury jest talia, to jako dodatkowy element pojawia się cienki elegancki pasek lub szeroki pasek. Oprócz paska, stylowa sukienka może być ozdobiona elegancką broszką lub możesz nosić naszyjnik z pereł lub bransoletkę, a bez wątpienia w biurze będziesz najbardziej uroczą i atrakcyjną kobietą biznesu.

Jeśli chodzi o zakres kolorów, bordo i białe kolory będą modne. Styl w tym samym czasie ma zamkniętą linię dekoltu i skrócone rękawy lub ich brak. Sukienki na biuro w 2014 roku nie wykluczają użycia odbitek i jaśniejszych kolorów, dzięki czemu można łatwo przyciągnąć uwagę.

sukienki na biuro 2014 1sukienki na biuro 2014 2Sukienki na urząd 2014 3
sukienki na biuro 2014 4Suknie biurowe 2014 5Suknie biurowe 2014 6
sukienki na biuro 2014 7Suknie biurowe 2014 8Suknie biurowe 2014 9