Produkty włoskiej marki M Missoni bardzo często stają się przedmiotem pożądania dziewcząt i kobiet w różnym wieku, które podążają za modą i doceniają wysoką jakość i indywidualny styl każdej rzeczy. Ubrania produkowane pod tą marką są zaskakująco dobrze połączone ze sobą, co pozwala każdemu fashionistce tworzyć różne obrazy na co dzień lub na uroczystości.

Historia marki M Missoni

Mark M Missoni został założony w odległym 1953 roku przez projektanta Ottavio Missoni i jego żonę Rosita. Historia tej marki rozpoczęła się wraz z otwarciem małego warsztatu, w którym powstały unikalne dzianiny. Dzięki staraniom rodziny Missoni, te niezwykłe przedmioty garderoby dość szybko zyskały szeroką popularność wśród młodych Włochów, a po pewnym czasie ich asortyment znacznie się rozszerzył.

W 1958 r. Ottavio i Rositta zaprezentowali swoją pierwszą kolekcję, która wyraźnie prześledziła charakterystyczną cechę marki - w każdej odzieży używano wzoru w postaci pasków o różnych odcieniach i szerokościach, które można umieścić na produkcie w dowolnym kierunku. Nieco później ten wzór został przekształcony w zygzak, który dziś jest znakiem rozpoznawczym marki.

Ogromny sukces firmy przyniósł przedstawienie w 1967 roku. W tym roku, przed rozpoczęciem pokazu mody, założyciel marki Rosuita Missoni poprosił o modele do usuwania staników, które naruszały kształt produktów. W świetle podbitek nagie ciała młodych dziewcząt były wyraźnie widoczne przez ubrania, które oczywiście nie pozostały niezauważone. Od tego czasu marka M Missoni stała się znana absolutnie wszystkim, którzy mają przynajmniej jakiś związek ze światem mody.

Do dziś ta luksusowa marka jest kierowana przez córkę założycieli Angeli Missoni. Jest dyrektorem kreatywnym firmy i jest w pełni zaangażowana w rozwój nowych kolekcji dla kobiet, mężczyzn i dzieci.

Kolekcja M Missoni

Linia marki Miss Missoni obejmuje sukienki, płaszcze, stroje kąpielowe i inne ubrania, z których większość jest uniwersalna, nadaje się do tworzenia obrazów zarówno codziennych, jak i wieczorowych. Wszystkie produkty wykonane są w kobiecym stylu, mają nienaganną jakość krawiecką i materiałową.

Każdy model, wyprodukowany pod tą marką, ma na celu podkreślenie niedoścignionej elegancji, urody i naturalnego uroku płeć pięknej. Ponadto, dzięki użyciu zygzaków i innych nadruków, odzież Missoni zaskakująco ukrywa istniejące wady postaci i, jeśli to konieczne, wydłuża sylwetka , a także zmniejsza lub zwiększa rozmiar biustu.

m missoni 1m missoni 2m missoni 3
m missoni 4m missoni 5m missoni 6
m missoni 7m missoni 8m missoni 9