Bordeaux to jeden z najmodniejszych odcieni ostatnich sezonów. Głęboki, ciemny odcień czerwieni sam w sobie jest bardzo kobiecy, atrakcyjny, nasycony, ale jednocześnie nie inwazyjny. Dlatego burgund jest często używany w różnych kierunkach kobiecej mody. Jednym z najbardziej popularnych zastosowań stylowego odcienia jest gwoździe bordo. Ponadto ten wybór kolorów zawsze podkreśla dokładność i pielęgnację długopisów.

Paznokieć z bordowym lakierem

Dotychczas styliści oferowali duży wybór wzorów gwoździ bordowych. Należy zauważyć, że lakier ten wygląda stylowo i w samoczynnym roztworze, w połączeniu z innymi odcieniami. Niemniej jednak, fashionistas coraz bardziej wolą manicure z akcentem burgundowym. W końcu taka decyzja to nie tylko okazja do podkreślenia jej delikatnego smaku i wyczucia stylu, ale także do uniwersalnego piękna Nail-art . Zobaczmy, jakie wzornicze paznokcie z bordowym lakierem są dziś w modzie?

Matowe, kasztanowe paznokcie . Bardzo nietypowy i stylowo nasycony ciemny odcień czerwieni wygląda bez połysku w matowym wykończeniu. Styliści oferują podobną konstrukcję zarówno w jednokolorowym rozwiązaniu, jak iw dodatku dekoracyjnym. Trend z ubiegłego sezonu był połączeniem matowych i błyszczących paznokci w kolorze burgundowym z ozdobą ze wzorem aksamitnego piasku, a także dżetów lub pereł.

bordowe paznokcie1claret nails2claret nails3

Kurtka z bordo . Ciemny kontrastowy lakier jest doskonały do ​​francuskiego manicure. Bardzo nietypowa kurtka bordo wygląda z ozdobną koronką, odlewania i wzorów od lśniących kolorów do tonów. Głęboki piękny odcień może działać we francuskim manicuście i łodydze. W takim przypadku modne jest wybieranie linii brzegowej za pomocą lakieru metalicznego w kolorze złotym lub srebrnym.

claret nails4claret nails5gwoździe bordo 6

Bordy dziury . Jak popularna jest kurtka bordowa, istotny jest również manicure księżycowy z bordowym lakierem. Tutaj wszystko zależy od osobistych preferencji kobiety mody. Jednak studnie z bordowymi stylistami kolorystycznymi sugerują, że nie należy ich uzupełniać dodatkowym wystrojem, ponieważ sam projekt jest dość bogaty i na dużą skalę.

claret nails7claret nails8gwoździe bordo 9
Monochromatyczne krótkie bordowe gwoździe . Właściciele gwoździ o krótkich długościach sugerują, by nie rezygnować z bogatego lakieru. Najważniejsze, że twoje pióra są zadbane. Ale wzór z bordowym lakierem na krótkich paznokciach wart jest tworzenia monofoniki. Jeśli chcesz ozdobić swoje palce czymś, najlepszym rozwiązaniem jest dodanie pięknego koloru cekiny.
claret nails10claret nails11claret nails12