Wiele lat temu zwykły chłopiec z włoskiego miasteczka Voghera nie mógł sobie wyobrazić, że czas minie, a on będzie nazywał się "szejkiem szyk". Ale osoba, która potrafi odróżnić ponad trzydzieści odcieni czerwieni, po prostu nie miała prawa skręcić ze ścieżki projektanta mody. Dziś Garavani nie gra już pierwszej partii skrzypiec w swoim Domu Mody, ale praca, którą zaczął, jest kontynuowana z powodzeniem. Najwyraźniej marka Valentino jest gwiazdą, która nie jest przeznaczona do zaniku.

Przebrany przez Valentino

Suknie od króla mody zawsze były i cieszą się dużym uznaniem wśród płci pięknej. Na stronach biografii Valentino Garavaniego znajdują się nazwiska wielkich kobiet. Ubrał Jacqueline Kennedy i Elizabeth Taylor, Audrey Hepburn i Grace Kelly, Courtney Love i Jennifer Lopez, i to nie koniec list znanych klientów. Dla kobiet, wspaniałe Valentino jest uosobieniem niesamowitej kobiecości i nienagannej łaski.

Styl Valentino Garavani to sylwetki z cienkimi taliami i wąskimi biodrami, gra w czerwone i białe kolory, ukośne złożenia, ułożone wieszaki i długość podłogi. Każda kolekcja Valentino Garavani przepełniona jest majestatyczną luksusem i niezwykłą kobiecą zmysłowością. Mistrz swojego rzemiosła, zawsze zwracał należytą uwagę na obróbkę detali, szlachetne hafty i elegancki krój, tym samym ubierając kobiety w piękne stroje, spódnice i sukienki.

Zdobywanie serc kobiet

Dom mody Valentino to święte miejsce dla fashionistów, którzy chcą się pochwalić eleganckimi eleganckimi sukienkami. A w nowym sezonie wiosenno-letnim dostaną taką możliwość. Suknie Valentino Garavani z nowej kolekcji okazały się świetne. Są w pełni zgodne z koncepcją "haute couture", idealnie łącząc imponującą lekkość i ekstrawagancki szyk. Wszystkie stroje nie są do siebie podobne, ale zostały zaprojektowane w jednym motywie, który przekazuje obraz ptaka. Kolekcja została stworzona według wszystkich kanonów Valentino: surowego kroju, podkreślonej talii, szerokich spódnic, wysokich dekoltów i ulubionych kolorów - czerwonego, białego, czarnego, kremowego.

Zadowolony ze słynnego domu mody i kolekcji akcesoriów. Torby Valentino Garavani są stylowym i jasnym elementem letniego wyglądu. Torby line Resort 2013 - mieszanka odcieni żółtego, różowego i zielonego, ozdobiona nitami i kolcami. Ale tradycyjne kolory Valentino również znajdą się w kolekcji. Jeśli chodzi o kolekcję butów od Valentino Garavani, tutaj, jak poprzednio, ponadczasowe klasyki na piętach, ale które nie są obce nowoczesnemu stylowi, połysku i połysku, przejrzyj.

Być może wszystko, co Valentino Garavani stworzył i nadal tworzy, jest trudne do opisania w trzech słowach, ale gdyby było to konieczne, wówczas najbardziej odpowiedni byłby luksus, elegancja i kobiecość.

Valentino Garavani 1Valentino Garavani 2Valentino Garavani 3
Valentino Garavani 4Valentino Garavani 5Valentino Garavani 6
Valentino Garavani 7Valentino Garavani 8Valentino Garavani 9