W ciepłe dni nastrój jest szczególnie jasny, chcę nowych kolorów i odcieni. Natura jest pachnąca i kwitnie dookoła. Zainspirowani takimi motywami projektanci mody coraz częściej tworzą obrazy z kwiecistymi nadrukami. W tym sezonie moda dżinsów damska z kwiatowym nadrukiem stała się szczególnie popularna. Taki wzór sprawi, że zwykłe jeansy będą eleganckie i kobiece, a wizerunek będzie odważny, stylowy i interesujący.

Kwiatowy nadruk i dżinsy to wyjątkowy sposób na połączenie uniwersalności i trendu w modzie. Modne jeansy z kwiatowym nadrukiem w stylu vintage wyglądają atrakcyjnie i pięknie wieczorem. Jeśli białe dżinsy z oryginalnym wzorem nadają Twojemu wizerunkowi seks, czarny sprawi, że będzie bardziej wdzięczny i podkreśli szczupłą sylwetkę. Więc wybór należy do ciebie.

Kwiatowy nastrój

Wybierz podstawowy odcień wydruku, podnieś kurtkę lub sweter w tym samym kolorze i załóż go na biały wierzch. Ta kombinacja wygrywa w większości przypadków. Najważniejszą rzeczą przy tworzeniu obrazu jest pamiętanie, że niezależnie od kwiecistego nadruku na dżinsach, reszta odzieży powinna pozostać prosta i niezbyt żywa.

Noś je monotonnymi koszulami i koronkami modne topy , koszule męskie i T-shirty, jasne kurtki i swetry.

Te dżinsy świetnie wyglądają z butami na piętach i bez. Uzupełnieniem obrazu mogą być różne akcesoria, torby, harmonizujące ze strojem.

Tworzenie dżinsów z kwiatowym nadrukiem, projektanci w 2013 roku nie ograniczyli swoich kolekcji do pastelowych kolorów, ale pokazali jasne i kolorowe kolory w połączeniu z kontrastującymi dodatkami i modnymi butami.

Hit sezonu to imitacja metalu. Szczególnie istotne - kwieciste wydruki na srebrnym lub złotym tle. Ale takie dżinsy nadają się tylko do "cala" o smukłej sylwetce.

Dżinsy z nadrukiem kwiatowym 2013 1Dżinsy z nadrukiem kwiatowym 2013 2Dżinsy z nadrukiem kwiatowym 2013 3
jeansy z kwiatowym nadrukiem 2013 4jeansy z nadrukiem kwiatowym 2013 5Dżinsy z kwiatowym nadrukiem 2013 6
jeansy z kwiatowym nadrukiem 2013 7jeansy z kwiatowym nadrukiem 2013 8Dżinsy z nadrukiem kwiatowym 2013 9