Radykalnie nowa zmiana koloru lub odcienia włosów jest jednym z najprostszych i najtańszych sposobów zmiany obrazu. Jak farbować włosy w 2013 roku jest modne, stylowo ciekawe i piękne? Zastanów się nad klasycznymi opcjami kolorowania włosów, a także ekstrawaganckimi pomysłami na odważne dziewczyny.

Modne kolorowanie w 2013 roku

Blond pozostaje istotny. W 2013 r. Istotne są zarówno odcienie zimne, jak i ciepłe. Ta lub inna wersja odcienia blond powinna być wybrana z uwzględnieniem odcienia skóry. Brunetki również są w trendach. W modzie nadal ma kolor skrzydła kruka. Jasne pasma pomarańczowego, miedzianego koloru na czarnym tle - metoda tego, jak ciekawe jest farbowanie włosów 2013.

W tym sezonie miłośnicy ciemnych włosów mają kilka opcji, ponieważ modne jest farbowanie włosów. Do swojej dyspozycji paleta odcieni czekolady i kawy: gorzka czekolada, czekolada brązowa, kasztan, kawa z mlekiem, kawa espresso.

Miłośnicy czerwonego koloru mają również doskonały wybór, jak pięknie farbować włosy. Urzekające serca męskich wielbicieli ognistoczerwonych piękności w tym roku mogą być nasycone odcieniami czerwieni miedzianej, mahoniu i złotej czerwieni.

Ekstrawaganckie opcje koloryzacji włosów

W tym sezonie, gdy zapytano, jaki kolor farbować włosy w 2013 r., Styliści mody odpowiadają, że moda z lat 80. ubiegłego wieku powróciła: asymetryczne fryzury , użycie niekompatybilnych odcieni, niezwykła stylizacja. Na pokazach mody modele 2013 pokazały, jak modne i ekstrawaganckie są farbowanie włosów. Odcienie modnych fryzur obejmują różowe, niebieskie, fioletowe i neonowe kolory włosów, uzupełnione jasnym makijażem i asymetrycznymi "poszarpanymi" fryzurami. Blondynki mają możliwość farbowania końcówek długich włosów jednocześnie w kilku jaskrawych kolorach, na przykład różowym i liliowym.

Dwubarwna kolorystyka z ostrym przejściem, na przykład, główna blondynka o ciemnych końcach, lub odwrotnie - świetny pomysł, jak stylowo farbować włosy. Inną opcją jest rozciągnięcie koloru, na przykład, gładkie przejście wzdłuż całej długości włosów od jasnego kasztana do czerwieni.

Jak widać, dla miłośników odważnych eksperymentów w tym roku zapewnia wiele możliwości. Możesz wybrać dowolny rodzaj koloryzacji włosów. Najważniejsze to być modne, stylowe i nie bać się eksperymentów.

jak modne farbowanie włosów 2013 1jak kolorować farbowanie włosów 2013 2jak pokolorować swoje włosy 2013 3
jak kolorować włosy 2013 4jak modne farbowanie włosów 2013 5jak modne farbowanie włosów 2013 6
jak modne farbowanie włosów 2013 7jak modne farbowanie włosów 2013 8jak pokolorować swoje włosy 2013 9