Reebok zaprasza wszystkich do gwiezdnej klasy fitness! Możesz i powinieneś poprawić siebie i zawsze i wszędzie. Naszą dewizą jest Gym Is Everywhere! Zmień swoje pomysły na temat szkolenia. Stereotypowe podejście do sprawności szybko pozbawia osobę inspiracji i motywacji. Wiemy, jak sprawić, by fitness stał się częścią twojego życia. Efektywne zajęcia są nieocenionym darem dla siebie. Zaufanie, zdrowie i optymizm. Fitness jest modny, fitness to zabawa, użyteczne i ekscytujące. Spróbuj, a nie będziesz chciał przestać!

Zrób to razem z nami i stań się najlepszą wersją siebie!

Najlepsi w swoim rodzaju trenerzy fitness pomogą ci w tym razem ze słynnymi rosyjskimi gwiazdami kina, muzyki i show biznesu, którzy podzielają pogląd, że prawdziwy sukces jest niemożliwy bez fizycznej, duchowej i mentalnej poprawy.

11

Otwarcie sezonu 2016, 16 kwietnia, DI Telegraph

Gromadzenie gości i początek rejestracji o 13:00. Zaczynamy o 14:00!

Adres: ulica TVERSKAYA, 7

W ten wiosenny dzień pobieramy każdego z energią tańca i muzyki na żywo!

13: 00-14: 00 Gromadzenie gości i muzyka na żywo z trio VOUGAL

Projekt Vougal to trio z Petersburga grające pop w najbardziej odpowiednim tego słowa znaczeniu. Ich pierwszy samodzielny album został nagrany w unikalnym studiu Tokyorama w Ljubljanie w Słowenii. Producentem dźwięku i mikserem-inżynierem albumu był bohater NU-disco Sari Havlicek (Sare Havlicek).

Styl muzyki: intelligent-pop (mieszanka muzyki tanecznej lat 90-tych, pop-haków z lat 80-tych i wiecznych gitarowych riffów lat 70-tych.

14: 00-14: 15 Uwagi wstępne z wiodącej imprezy Eleny Letuchiy

2

Rosyjska dziennikarka telewizyjna, prezenterka telewizyjna, producentka i reżyserka Elena Letuchaya stała się uosobieniem "Pięknej sprawiedliwości" podróżującej po Rosji z programem "Revizorro" na kanale "Friday!". Jego piękno i pewność siebie to nie tylko naturalny dar, ale także regularne zajęcia, zdrowy styl życia i odpowiednie odżywianie. Jedno spojrzenie na tę piękną dziewczynę sprawia, że ​​się napinasz i podążasz za jej przykładem!

14: 15-15: 15 Szabam z Valerią Lenowicką

3

Certyfikowany trener międzynarodowych programów Les Mills - Valery Lenovitskaya zapoznaje naszych uczestników z treningiem Sh'bam. SH'BAM to doskonały sposób, aby uzyskać formę i pozwolić odkryć swoje wewnętrzne talenty, nawet jeśli taniec nie jest twoją rzeczą! Klasy pomagają spalać tłuszcz, nie będąc wyczerpującym treningiem, poprawiając koordynację i ucząc gorących modnych ruchów tanecznych. Nie tylko trenujesz, ale jednocześnie komunikujesz się z innym uniwersalnym językiem tańca. Trening w tym programie ze względu na naprzemienność obciążeń o wysokiej i niskiej intensywności poprawia wytrzymałość układu sercowo-naczyniowego i dodaje otuchy!

15: 15-16: 15 Klasa mistrzowska od Michaiła Szabanowa

4

Mikhail urodził się 11 kwietnia 1986 roku w mieście Woroneż. Universal Professional Dancer. Jego styl tańca - Contemporary i hip-hop. Zaczął tańczyć w wieku sześciu lat. Przez 8 lat był solistą show-baletu Todes Alla Dukhova. Nauczane w szkołach-studiach "Todes" różnych stylów i kierunków tańca. Zaczął od tańca towarzyskiego, profesjonalnie zajmował się nimi przez 7 lat. Ukończył z wyróżnieniem Voronezh Choreography School, wykładał w różnych szkołach tańca i koncertował z klasycznym kolektywem na całym świecie. Jest członkiem słynnego tanecznego projektu Dances. Program klasy mistrzowskiej jest przeznaczony na 60 minut i jest odpowiedni dla uczestników o różnych poziomach treningu. Klasa mistrzowska pomoże ci opanować podstawowe rodzaje ruchów tanecznych, opracować różne ich kombinacje w różnych rytmach muzycznych, aby poczuć się pewnym siebie na każdym parkiecie w przyszłości.

16:15 - 16:30 Konkurs autorski dla uczestników z Michaiła Szabanowa z losowaniem nagród z Reebok

16:30 - 17:00 Świąteczne przyjęcie fitness

Razem z nami tego wieczoru wystąpią piosenkarka Olga Shelest, Artem Korolyov, Polina Maksimova, Ekaterina Volkova (serial telewizyjny Woronin), Nastia Krainova i wielu innych.

567

Oficjalna strona internetowa projektu: http://bmhwithstars.ru/

Dalej - więcej! Trening «Reebok MAN WITH STARS» to idealny format, dzięki któremu fitness łatwo stanie się częścią twojego życia! Jeśli masz zamiar coś zmienić na długi czas, to nadszedł twój dzień. Przyspiesz proces ewolucji fitness i zostań mężczyzną z Reebokiem!

Udział w każdym szkoleniu «Reebok MAN WITH STARS» jest bezpłatny! Wystarczy zarejestrować się na wydarzenie *, uzyskać potwierdzenie, wydrukować i zabrać ze sobą.

* Rejestrując się na wydarzenie, potwierdzasz, że znasz i zgadzasz się z "Zasadami uczestnictwa w wydarzeniu" zamieszczonymi na oficjalnej stronie projektu: http://bmhwithstars.ru/