Chociaż dziś w asortymencie sklepów z odzieżą damską i męską występuje ogromna liczba produktów z jeansu różnych producentów, niektóre marki pozostają popularne od wielu lat. Co więcej, liczba ich fanów systematycznie rośnie każdego roku.

To na tej reputacji zasłużyła marka G-Star, która istnieje od 1989 roku. Chociaż marka została założona w Amsterdamie, dziś jest znana na całym świecie, a jej produkty cieszą się przyjemnością i wygodą zarówno zwykłych chłopaków i dziewcząt, jak i światowych celebrytów.

Historia marki G-Star Raw

Pomysł stworzenia marki narodził się w 1989 roku. W tym czasie produkowali tylko odzież dżinsową dla mężczyzn i kobiet, sprzedawaną na rynkach Belgii i Holandii. Od 1991 roku marka rozpoczęła aktywną współpracę z francuskim projektantem Pierre'em Morissetem, po czym otrzymała znaczącą promocję i stała się właścicielem wielu nowych sklepów i salonów sprzedaży. W szczególności, od tego czasu produkty marki można było kupić w Paryżu, Salzburgu i niektórych miastach w Niemczech.

Pierwsza pełnowartościowa kolekcja marki, zwana Denim RAW, została wydana w 1996 roku. Jego charakterystyczną cechą było zastosowanie niewiarygodnie grubej tkaniny oraz produktów nie tylko dla mężczyzn, ale także dla kobiet. Od tego momentu słowo Raw, mające tłumaczenie "grube", przyłączyło się do nazwy marki.

Odzież G-Star Raw

Spodnie i inne ubrania G-Star Raw skierowane są do dziewcząt i młodych ludzi, którzy są przyzwyczajeni do tego, by wyróżniać się z tłumu. Produkty te są idealne do chodzenia po ruchliwych ulicach dużych miast, są niewiarygodnie wygodne i wygodne, a także praktyczne i funkcjonalne.

Zdecydowana większość modeli spodni G-Star Raw jest wykonana w kolorze białym, czarnym lub szarym, co podkreśla czystość i pierwotność materiału w tworzonych produktach. W tym przypadku dżinsu zazwyczaj nie łączy się z niczym, jednak w niektórych przypadkach istnieje kombinacja dżinsu i skóra lub wełna. Najpopularniejszymi dekoracyjnymi elementami zdobiącymi dżinsy i inne produkty tej marki są dziurki, nieregularności, przetarcia i nity pomalowane na jaskrawe kolory.

Firma posiada w swoim asortymencie kolekcję organiczną, z której produkty są wytwarzane wyłącznie z bawełny organicznej uprawianej bez użycia żadnych chemikaliów, pestycydów i zabronionych substancji. Kupując produkty z tej serii, kupujący przyczyniają się do ochrony środowiska.

Osobno warto zwrócić uwagę na wizytówkę marki, wydaną od 1996 roku, - spodnie motocyklowe Elwood z paskami na kolanach. Mają nieco większą długość i specjalną łatkę u dołu nogi, dzięki czemu noga nie pozostaje bez zabezpieczenia podczas jazdy motocyklem. Mimo, że historia tego modelu istnieje już od 20 lat, nadal jest niezwykle popularna wśród entuzjastów motocykli.

Surowe buty G-Star

Kolekcja butów tej marki obejmuje zarówno modelki kobiece, jak i męskie. Każdy z nich łączy niezwykłą śmiałość, luksus, naturalność i funkcjonalność. Chociaż wszystkie buty G-Star Raw są bezpośrednio związane ze stylem ulicznym, w razie potrzeby można je uzupełnić biznesem, a nawet romantykiem spójrz .

Od samego początku marka opierała się na niezrównanej jakości i niepowtarzalnym stylu wszystkich swoich produktów, a buty nie są wyjątkiem. Trampki, trampki, buty G-Star Raw - wszystkie te opcje sprawią, że Twój wizerunek będzie niepowtarzalny i na pewno przyciągnie uwagę innych.

g gwiazda surowa 1g gwiazda raw 2g gwiazda raw 3
g gwiazda raw 4g gwiazda raw 5g gwiazda raw 6
g gwiazda raw 7g gwiazda raw 8g gwiazda raw 9