Grille to nietypowe zęby, które przyszły do ​​nas od raperów z już 80. lat i ponownie zyskały popularność w 2013 roku. Dziś takie dekoracje są obnoszone nie tylko przez znanych przedstawicieli rapu, hip-hopu czy R'n'B. Lady Gaga, Madonna, Katie Perry i wiele innych gwiazd od czasu do czasu błyszczeją grilzami o różnych modyfikacjach.

Czym są greaves?

Grilza ("krata" na zębach) - biżuteria na zębach, które przypominają złote korony (dobrze lub srebrne). Mocuje się je w jamie ustnej za pomocą specjalnych przyssawek i zacisków. Uważa się, że amerykański Eddie Plain był autorem pomysłu na dekorowanie zębów Grilzamiego, a jego pierwszym klientem był raper Just-Ice. Według amerykańskiego profesora Murraya Formana, który studiuje muzykę, do podkreślenia statusu i materialnego dobrobytu wykorzystano skwarki.

Czy Greaves jest bezpieczny?

Wszyscy wiedzą, że musisz zadbać o zęby, ale Ty też chcesz być w dobrej formie! Pomyślmy więc, jak nosić Grilzę i nie szkodzić zębom:

  1. Zamów Grilza od dentysty, według indywidualnych wrażeń.
  2. Oczywiście, można zamówić smary w Internecie za 10 USD, ale mogą one zaszkodzić zębom, ponieważ są wykonane z tanich materiałów i nie pasują do anatomii.
  3. Powinny mieć specjalną silikonową wypustkę: dla elementów złącznych, tak aby szkliwo nie stykało się z metalem (nie było porysowane).
  4. Pożądane jest, aby Grilza była wykonana z drogich metali - pozwoli to zaoszczędzić na alergiach i choroba dziąseł .
  5. Umyj biżuterię przed założeniem i po.

Co to są Greaves?

Głównym urokiem tych ozdób na zębach jest to, że w większości są one zdejmowane. Ale istnieją stałe opcje, to znaczy trwałe zużycie, zapinane na śruby. Ale ta opcja jest mniej higieniczna, ponieważ pod grilz nie będzie możliwe czyszczenie zębów, a to szybko doprowadzi do próchnicy. A moda na biżuterię zmienia się z prędkością światła, więc zanim zamówisz ustaloną grilzę, musisz pomyśleć sto razy.

Według materiału grille to złoto, srebro, platyna i chrom-nikiel. To, który wybrać, zależy tylko od wielkości portfela i osobistych preferencji (i, oczywiście, od indywidualnej tolerancji tego lub tego metalu). Grilza z metali szlachetnych oznacza biżuterię, zdobią ją drogocennymi kamieniami i nie ograniczają się do prostych form. Grilzas może być albo w postaci motyli, albo w postaci zwierzęcego uśmiechu, albo po prostu w postaci eleganckich ramek.

Grilza na teeth1Grille na teeth2Grilza na teeth3
Grilza na teeth4Grille na zębach5Grilza na teeth6
Grille na zębach7Grilza na teeth8Grilza na teeth9