Kilka razy w roku wybitni projektanci przedstawiają światu najnowsze trendy w dziedzinie sztuki manicure, w których wybierają główne trendy i modne kolory, które będą istotne w przyszłym roku. Tak więc, ich zdaniem, ten sezon przyszedł na pierwszy plan fioletowy. I to jest zasłużone, ponieważ on sam wygląda bardzo bogato i luksusowo. Dla kobiet, które zawsze chcą mieć nienaganny wygląd, proponujemy kilka pomysłów na stworzenie manicure w najmodniejszym kolorze.

fioletowe paznokcie 1fioletowe paznokcie 2fioletowe paznokcie 3

Modne fioletowe paznokcie

Dziś nie jest łatwo wybrać odpowiedni projekt, biorąc pod uwagę, ile różnych opcji istnieje. Jednak za pomocą fioletowego lakieru do paznokci można stworzyć wiele interesujących rysunków.

Na przykład możesz zastosować efekt ombre. Główny kolor będzie głęboki fiolet, a dodatkowy kolor będzie biały. Dobrze pasuje do tego odcienia i wygląda świetnie.

Również na paznokciach fioletowy kolor kontrastów wygląda idealnie. Może to być duża dalia z efektem trójwymiarowym lub gałązka z małymi białymi kwiatami.

Miłośnicy monochromatów mogą korzystać z różnych odcieni, od jasnych do bardziej nasyconych i głębokich kolorów. Ciemnopurpurowy matowy lakier z błyskami będzie wyglądał bardzo efektownie i efektownie.

Kobiety, które wolą klasyczna kurtka Warto zwrócić uwagę na różne warianty jego wykonania. Dziś styliści polecają zastąpienie tradycyjnych odcieni jaśniejszymi i odważniejszymi, a także dekorowanie paznokci błyskami, koralikami i cyrkoniami. Na przykład francuski manicure będzie dobrze wyglądał w kolorze różowym i fioletowym. A paznokcie na palcach pierścienia mogą być ozdobione małymi kryształkami i niebieskim perłowym wzorem.

Ale miłośnicy odbitek zwierząt prawdopodobnie polubią manicure z motylami i lampartami w paski.

fioletowe paznokcie 4fioletowe paznokcie 5fioletowe paznokcie 6
fioletowe paznokcie 7fioletowe paznokcie 8fioletowe paznokcie 9
fioletowe paznokcie 10fioletowe paznokcie 11fioletowe paznokcie 12