Sklep sieciowy FINN FLARE ogłasza uruchomienie usługi mikropożyczek we współpracy z AmmoPay.

Już dziś wszyscy odwiedzający sieć sklepów FLNN FLARE mogą skorzystać z możliwości otrzymania natychmiastowej pożyczki z 28-dniowym bezodsetkowym terminem. Procedura rejestracji pożyczki zajmie nie więcej niż trzy minuty, w tym rejestrację i zatwierdzenie pożyczki. Projekt wdrożenia zautomatyzowanego systemu natychmiastowego udzielania pożyczek w sieci sklepów "FiNN FLARE" rozpoczął się w lutym 2016 roku i jest już dostępny we wszystkich sklepach sieciowych.

Aby otworzyć linię kredytową wystarczy wprowadzić dane osobowe i wymaganą kwotę w automatycznej formie na stronie ammopay.ru z dowolnego urządzenia mobilnego. Decyzja o udzieleniu pożyczki jest podejmowana automatycznie: innowacyjny model punktowy daje możliwość zatwierdzenia pożyczki w ciągu kilku sekund. Po uzyskaniu zgody, unikalny kod płatności jest natychmiast wysyłany na telefon komórkowy klienta, który może zostać przyjęty do zapłaty w kasie zamiast gotówki lub karty bankowej. Kwota pożyczki z tytułu zakupów w ramach tej usługi może wynosić od 1,5 do 30 tysięcy rubli. Istnieje możliwość spłaty pożyczki ryczałtem lub akcjami z karty bankowej, za pośrednictwem terminali płatniczych lub e-portfela Qiwi. Okres bezodsetkowy na wykorzystanie kwoty pożyczki wynosi 28 dni, następnie stawka wynosi 0,5% na dzień, maksymalny okres kredytowania wynosi 12 tygodni od daty zakupu.

Usługa będzie interesująca przede wszystkim dla tych, którzy kompetentnie i mądrze podejmują się dokonywania zakupów. Natychmiastowa pożyczka z AmmoPay pozwoli ci obliczyć budżet i kontrolować własne wydatki, nie zwlekając z przyjemnością zakupu stylowych nowych produktów FiNN FLARE. Na początku sezonu możesz całkowicie zaktualizować swoją garderobę i spłacać stopniowo, przez okres trzech miesięcy. Lub podczas sprzedaży, usługa pozwoli ci z zyskiem uzyskać wszystkie ulubione rzeczy, gdy rozmiary są w magazynie.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z:

Finn flara

Maxim Zadvornov

  • Tel: 8 (800) 555-46-22
  • E-mail: [email protected]

AmmoPay

  • Tel: 8 (495) 666-21-25 wew. 225
  • E-mail: [email protected]