Modne spodnie od dawna uważane są za uniwersalną część damskiej garderoby. Dlatego dziś wszystkie kolekcje znanych projektantów muszą reprezentować nowości lub zaktualizowane modele stylowych spodni. Niemniej jednak każda kobieta mody jest koniecznie zainteresowana modnymi stylami spodni z nadejściem nowego sezonu. Oczywiście wiele modeli zakorzeniło się jako klasyka i przechodziło z sezonu na sezon. Jednak każdy projektant stara się zaprezentować nowość w swojej nowej kolekcji.

Trendem sezonu 2013 był modny styl damskich spodni "palazzo". Takie modele mają swobodny szeroki przekrój. Często spodnie-palazzo bardzo szerokie od uda do kostki. Te spodnie nie mogą być skrócone. Palazzo jest zawsze prezentowane w długości podłogi. Ten modny styl damskich spodni w tym sezonie ma niesamowite kolorowe wydruki, które stały się bardzo istotne dla zespołu ubrań w swobodnym stylu. Ale te spodnie są również odpowiednie dla kobiet biznesu.

Również w 2013 roku moda na bryczesy damskie, które stworzyły niezapomnianą sensację w zeszłym sezonie, pozostaje modna. W tym roku projektanci mody nieco rozszerzyli wybór modnych spodni, bryczesów. Teraz najbardziej popularne modele to bryczesy z napompowaną talią. W takich spodniach linia zwężenia od bioder do kostki jest gładka, co pozwala na noszenie za pomocą wysokiej szpilki. Również na duże zapotrzebowanie są wąskie bryczesy skrócony krój. A dla codziennego stylu styliści zalecają szerokie bryczesy do jazdy konnej z niskim stanem. Ten model jest bardziej odpowiedni dla młodzieżowej grupy kobiet.

Style spodni w stylu 2013

Oczywiście moda 2013 nie lekceważyła modnych spodni w stylu biurowym i biznesowym. Z reguły takie modele wybiera się w wersji klasycznej. Najbardziej odpowiednie modele klasycznych spodni w 2013 roku to modne skrócone kostki, męskie spodnie o niskim kroju, a także standardowe spodnie ze strzałkami, które mają niewielki odblask.

style spodni 2013 1style spodni 2013 2style spodni 2013 3
Style spodni 2013 4style spodni 2013 5Style spodni 2013 6
style spodni 2013 7style spodni 2013 8style spodni 2013 9